کد خبر: 3373
15/08/08 - 11:57 ق.ظ

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: معاونت حقوقی رییس جمهور با اجرای این طرح موافقت کرده است اما نحوه و شیوه اجرایی آن را نمی‌پسندد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب جمشید جعفرپور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به ادامه بررسی «طرح صیانت از حریم عفاف و حجاب» در کمیسیون فرهنگی مجلس اشاره کرد و گفت: مسائل اجتماعی و فرهنگی بسیاری در این طرح وجود دارد که باید به لحاظ حقوقی و قضایی بررسی شوند؛ البته یک سری پیش‌بینی‌های قضایی و حقوقی هم شده که کمیسیون‌های تخصصی باید در این‌باره نظر دهد.

نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی افزود: طی جلسه قبلی کمیسیون فرهنگی، معاونت حقوقی رییس جمهور با اجرای این طرح موافقت کرد اما نحوه و شیوه اجرایی آن را نمی‌پسندیدند به همین دلیل اعضای کمیسیون فرهنگی پیشنهاد ارائه یک لایحه در این زمینه از سوی ریاست جمهوری را دادند.

جعفرپور با بیان اینکه رد کردن طرح بدون جایگزین، منطقی نیست، افزود: طرح صیانت از حریم عفاف و حجاب از سوی نمایندگان مجلس ارائه شد که با مشورت‌های پی در پی به طرح چند ماده‌ای کنونی تبدیل شده است.

وی اضافه کرد:‌ طرح صیانت از حریم عفاف و حجاب مورد تایید کمیسیون فرهنگی است،‌ اما برخی از بندهای آن باید مورد بررسی مجدد قرار گیرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین در پایان خبرداد: یکی از برنامه‌هایی که در دستور کار جلسه روز یکشنبه (۱۸ مرداد) کمیسیون فرهنگی قرار گرفته «ادامه بررسی طرح صیانت از حریم عفاف و حجاب در کمیسیون مشترک قضائی و حقوقی و فرهنگی» است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32