کد خبر: 3313
15/08/04 - 12:01 ب.ظ

منتخب مردم شهرستان‌های شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح اقدامات فرهنگی و مذهبی این شهرستان از اجرای طرح‌های هم‌نشینی با مردم..

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از کانون خبرنگاران نبأ وابسته به خبرگزاری ایکنا، حسینعلی حاجی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی شهرستان‌های شاهین شهر برخوار و میمه در تالار شیخ بهایی شاهین شهر ضمن تشریح فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در حوزه فرهنگی و مذهبی شهرستان از اجرای طرح‌های هم‌نشینی با مردم در مساجد و حسینیه‌ها و اجرای طرح آموزشی ریحانه النبی(ص) خبر داد.

وی افزود: طرح آموزشی ریحانه النبی(ص) سومین سال فعالیت خود را پشت سر گذاشته است و در امر عفاف و حجاب موفق بوده است؛ باید از همدلی، همراهی شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر و اداره آموزش و پرورش شهرستان در این طرح تشکر کرد.

حسینعلی حاجی با بیان اینکه در محورهای قانون‌گذاری پیشنهادات خوبی در طرح‌ها و لوایح ارائه شده است، اظهار کرد: طرح اخیر عفاف و حجاب، پیگیری تامین زمین برای مساجد و حسینیه‌ها و مراکز فرهنگی از جمله اقدامات موثر در مجلس شورای اسلامی است.

وی عنوان کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و در راستای اهتمام به امر فرهنگی و مذهبی در این برهه حساس جامعه کنونی و متخلق به اخلاق حسنه و جلوگیری از هرگونه شائبه و حفظ وحدت و انسجام در سازندگی و بالندگی کشور عزیزمان ایران اسلامی بسیار حائز اهمیت است.

حاجی در ادامه ضمن تشکر از اقدامات موثر تیم مذاکره‌کننده و ریاست محترم جمهورو مناعت طبع مردم شریف در مذاکرات هسته‌ای اشاره‌ای به موارد برجام کرد و گفت: در فراکسیون‌های مجلس و مراکز پژوهش در حال بررسی‌های کارشناسی است؛ ما مواردی چون محدودیت‌های موشکی، مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای، محدودیت در تحقیق و توسعه، ارائه اطلاعات نظامی و زیاده خواهی را نخواهیم پذیرفت.

وی با بیان اینکه وظیفه مجلس این است که از موضع اقتدار آنچه که به نفع مردم است تصمیم گیری کند و عجله نداشته باشد، گفت: در ادامه از اشتغال بیش از ۵ هزار نفر در مجموعه‌های صنعتی، حفظ اشتغال و عدم ریزش نیروی انسانی در صنایع و کارخانجات شهرستان، احداث دو آموزشکده فنی در جهت اشتغال‌زایی را از دیگر اقدامات صورت گرفته نام بردند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32