کد خبر: 3186
15/07/30 - 12:42 ب.ظ

فرماندار ویژه شهرستان سقز گفت: فراگیر شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه در گرو جاری و ساری شدن آن در خانواده ها و میزان توجه والدین است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا، علی اکبر ورمقانی روز پنج شنبه در جسله ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سقز افزود: تمامی والدین باید ابتدا به اجرای این فریضه در کانون خانواده توجه کنند و به آن پایبند باشند تا اجرای آن در جامعه آسانتر شود.

قائم مقام ستاد احیای امر به معروف ونهی از منکر سقز خواستار استفاده از تمام ظرفیت ها برای ترویج معروفات شد و اضافه کرد: افراد صاحب نفوذ در اجتماع و بازار، نخبگان، صاحبان افکار، امامان جمعه و جماعت باید بیشتر پیرامون اهمیت این فریضه برای اقشار مختلف مردم صحبت کنند.

وی با عنوان اینکه بی شک در هر جامعه ای مواردی از منکرات رخ خواهد داد، تاکید کرد: باید تمامی مردم بحث تذکر لسانی به عنوان یک وظیفه همگانی را در این مورد توجه داشته باشند.

سردار ذبیح الله مالکی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سقز و دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان هم با تشریح بخشی از اقدامات اعلام کرد: در آینده نزدیک کارگاه های آموزشی بیشتری برای خانواده ها پیرامون آگاه سازی خطرات فضای مجازی و برخی از کانال های ماهواره ای و همایش عفاف و حجاب برگزار خواهد شد.

حمایت قضایی از آمران معروف و ناهیان از منکر، پخش اذان نماز ظهر در ادارات، عدم پوشش شبکه های صداوسیما در روستاهای شهرستان، احصای معروفات و منکرات در سطح شهرستان و یادآوری آنها از طریق نصب پلاکارد و تابلو در پارک ها از مواردی بود که در ادامه این جلسه مطرح شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32