کد خبر: 3074
15/07/26 - 3:46 ب.ظ

تدوین و ترویج منشور عفاف و حجاب صبح امروز، چهارم مردادماه در ستاد عفاف و حجاب بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط‌عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، دستورالعمل برنامه‌های ده‌گانه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در دومین جلسه ستاد عفاف و حجاب که صبح امروز، چهارم مردادماه در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی برگزار شد، مطرح و تصویب شد.

بر اساس این گزارش، عابدین عابدی‌مقدم، مدیر کل، قاسم ملک‌دار قائم مقام، ابوالقاسم یوسف‌آبادی معاون توسعه و چند تن از روسای ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی و حجت‌الاسلام باقری‌نسب و محمدرضا خالقی دبیران این ستاد نیز حضور داشتند.

همچنین در این ستاد برای هر یک از برنامه‌های ده‌گانه مسئولان تعیین و مقرر شد تا برنامه‌ها توسط معاونت‌ها و ادارات عضو در این جلسه اجرایی شود تا کمیته‌های مجزایی برای بررسی این برنامه‌ها تشکیل شود و پیشنهاد‌های آنان پس از تصویب در کمیسیون به مرحله اجرا درآید.

یادآور می‌شود، در این جلسه تدوین و ترویج منشور عفاف و حجاب، آموزش و اقناع‌سازی کارکنان، خانواده‌ها و مراجعان، فعالیت‌های فرهنگی، هنری و تبلیغی، خدمات مشاوره‌ای، فضاسازی و تبلیغات محیطی، حمایت از تولیدات فرهنگی و هنری، تشویق و ترغیب کارکنان محجبه و نظارت و ارزیابی عفاف و حجاب توسط اعضای این کمیسیون در بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32