مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرود:

حفط حجاب تنها مختص به دین اسلام نیست

کد خبر: 3024
15/07/23 - 7:47 ق.ظ

مسوول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرود، گفت: حجاب مختص دین و مذهب خاصی نبوده و در دوره های مختلف تاریخ همواره وجود داشته است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام سجاد کریمی در همایش گل یاس که با موضوع عفاف و حجاب در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی جوانرود برگزار شد، افزود: حجاب در همه ادیان و دورانها دارای جایگاه خاصی بوده اما در هیچ آیین و مکتبی به اندازه دین اسلام به جایگاه زن و حجاب توجه نشده است.

وی در خصوص شناخت ابزارهای جنگ نرم و آسیبها و تهدیدات فراروی اجتماع، تصریح کرد: برای اینکه جایگاه خود را در مقابله با جنگ نرم بیابیم باید با بصیرت و خودباوری به آنچه داریم توجه بیشتری کنیم.

مسوول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جوانرود با اشاره به اهمیت شناخت آحاد جامعه از نحوه استفاده از تجهیزات جنگ نرم، گفت: اگر در مسیر شناخت جنگ نرم لحظه ای غفلت کنیم معضلات آن به سرعت افکار جوانان و جامعه را تسخیر خواهد کرد.

حجت الاسلام کریمی افزود: گرایش زنان به مد و استفاده از ابزارهایی برای عرضه خود در محیط اجتماع باعث انحراف زن از تعالیم عالی انسانی نظیر علم آموزی و کسب دانش می شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32