کد خبر: 2936
15/07/20 - 6:11 ق.ظ

با حضور فعالان در عرصه حجاب وعفاف وبانوان سمنانی کارگاه تخصصی حجاب وعفاف در کانون تخصصی حجاب وعفاف استان سمنان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب مدیر کانون تخصصی حجاب وعفاف درحاشیه برگزاری این کارگاه آموزشی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان درسمنان؛ ارتقای فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه و تلاش برای نهادینه کردن این فرهنگ غنی در بین نسل جوان و نوجوان را از مهم ترین اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی عنوان کرد.

مریم افسری با اشاره به اهمیت توسعه و ترویج فرهنگ حجاب وعفاف در جامعه اظهارداشت: کانون تخصصی حجاب وعفاف کانون مساجد الزهرا سمنان نیز آمادگی اعزام مربی درخصوص بحث پیرامون حجاب وعفاف به کارگروه ها وهمایش ها را درسطح استان دارد.

وی با بیان اینکه طرح حجاب در قالب برگزاری همایش ها، راه اندازی سایت مجموعه سخنرانی های حجاب و عفاف، برگزاری کارگاه های آموزشی و اجرای پژوهش حجاب و عفاف اجرا می شود اظهارداشت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد نیز به عنوان یکی از مراکز فرهنگی رسالت سنگینی در تحقق شعار سال دارند.

به گفته وی در این کارگاه حاضران در زمینه چگونگی برخورد با اقشار مختلف بی حجاب و بدحجاب در جامعه آشنا می شوند.

افسری با بیان این که نهادینه سازی فرهنگ حجاب و عفاف یک ضرورت است، خاطرنشان کرد: رعایت نکردن حجاب و عفاف و پوشش نامناسب در جامعه سبب آسیب در بنیان خانواده می شود.

این کارگاه آموزشی با حضور ۹۵ نفر با همکاری کانون تخصصی حجاب وعفاف استان سمنان وپایگاه مقاومت بسیج خواهران ام البنین (سلام الله علیها) برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی حجت الاسلام نجم درخصوص حجاب وعفاف مطالبی را بیان کرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32