کد خبر: 2856
15/07/15 - 9:28 ق.ظ

مدیر گروه زنان متدین و متعهد استان اصفهان گفت: برای تشویق زنان کارمند در ادارات دولتی و خصوصی به رعایت حجاب، باید از سوی مدیران ادارات به کارمندان محجبه…

به گزارش پایگاه خبری حجاب شهلا خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه در روز قدس بیش از ۵۰۰ نفر از زنان متعهد و متدین اصفهان در کنار هم علیه بد‌حجابی راهپیمایی کردند، اظهار کرد: طبق تصمیمات انجام شده، راهپیمایی‌های عفاف و حجاب در طول سال ادامه پیدا می‌کند تا بلکه بتوانیم با بدحجابی در جامعه مبارزه کنیم.

وی با تاکید بر اینکه برای دست‌یابی به مفهوم استکبارستیزی باید مفهوم اهمیت حجاب را درک کنیم، افزود: متاسفانه در حال حاضر استکبار با ورود به شبکه‌های اجتماعی برای کشف حجاب به سراغ جوانان آمده‌ و شاهدیم که متاسفانه تعداد زیادی از افراد تحت تاثیر قرار می‌گیرند.

مدیر گروه زنان متدین و متعهد استان اصفهان اضافه کرد: هم‌اکنون در جامعه ما تعداد زیادی از زنان متعهد وجود دارند که به اجتماع خود متعهد نیستند و به همین دلیل با رواج بدحجابی تاثیرات مخربی را در جامعه خواهند داشت.

وی ادامه داد: درخواست ما از دولت‌مردان این است که با توجه به قانون عفاف و حجاب که در دی ماه سال ۸۴ به تصویب رسید، توجه بیشتری به موضوع حجاب زنان داشته باشند.

خالقی بیان کرد: متاسفانه در حال حاضر مسئولان آنطور که باید و شاید نسبت به مفهوم حجاب اهمیتی نمی‌دهند این در حالی است که در سال ۸۴، مصوبات قانون عفاف و حجاب به ۲۴ ارگان ارسال شد که بر اساس آن مدیران دولتی موظف شدند که به موضوع حجاب در ادارات توجه بیشتری کنند.

وی بیان کرد: گروه زنان متدین و متعهد استان اصفهان، نامه‌ای به وزیر دادگستری کشور نوشتند تا دولت‌مردان ما توجه بیشتری به موضوع بدحجابی کنند.

مدیر گروه زنان متدین و متعهد استان اصفهان تاکید کرد: متاسفانه در حال حاضر بانوان کارمند در بسیاری از شرکت‌های خصوصی نسبت به موضوع حجاب و پوشش اسلامی توجه چندانی به قانون عفاف و حجاب ندارند که همین موضوع آسیب‌های زیادی به جامعه وارد می‌کند و همین موضوع سئوالی را در ذهن ایجاد می‌کند که چرا قوانین حجاب و عفاف از سوی مسئولان اجرا نمی‌شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32