کد خبر: 2753
15/07/13 - 7:04 ق.ظ

رئیس بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت : در بحث عفاف و حجاب تنها نباید به بحث عفاف و حجاب بانوان توجه کرد بلکه باید عفت مردان را نیز مورد …

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از شبستان، برزین ضرغامی ، رئیس بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در دومین همایش انسان عفیف در باغ موزه دفاع مقدس با اشاره به اینکه نمایشگاه در سیر حرکتی خود فعالیت های مختلفی را طراحی کرده است ، اظهارداشت: در هر دوره از برگزاری نمایشگاه تلاش شده تا اتفاقاتی جدید رقم بخورد و به موضوعات مبتلا به بپردازد .

وی با اشاره به اینکه در فعالیت ها سعی شده تا معضلات فرهنگی جامعه پرداخته شود ، افزود : یکی از موضوعاتی که در حوزه فرهنگی باید بیشتر پرداخته شود و مورد توجه قرار گیرد ، موضوع عفاف و حجاب است.

ضرغامی با اشاره به اینکه اگر چه معتقدیم تمام افرادی که در جامعه اسلامی زندگی می کنند ، پایبند به قیود و اعتقادات هستند ، افزود : حتی آن افرادی که ظواهر را هم رعایت نمی کنند ، در باطن اعتقداتی دارند.

رئیس بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با بیان اینکه دولت باید در حوزه فرهنگ سازی عمل کند ، تصریح کرد : قرآن کریم منشور زندگی مسلمانان است و احکام و دستورات زندگی ما براساس این کتاب تعیین شده است .

وی با اشاره به اینکه همایش انسان عفیف برای دومین سال متوالی برگزار می شود ، گفت : اگر تعداد حاضران در این همایش کم است ، ایراد از تبلیغات و اطلاع رسانی ما مسئولان نمایشگاه است .

ضرغامی ادامه داد : باید به موضوعات و فرهنگ قرآنی بیشتر پرداخته شود تا در جامعه نهادینه شود.

رئیس بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با اشاره به اینکه در بحث عفاف و حجاب تنها نباید به بانوان توجه کرد ، بلکه مردان نیز باید عفیف باشند ، افزود : تمام کسانی که در این جامعه زندگی می کنند و در فضای جمهوری اسلامی هستند ، باید نسبت به عفاف و حجاب اهتمام داشته باشند و در این زمینه باید تلاش صورت گیرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32