کد خبر: 2691
15/07/10 - 3:52 ب.ظ

امام جمعه موقت جبالبارز گفت: دشمن می‌خواهد عفاف و حجاب را از زنان مسلمان بگیرد، بنابراین باید مواظب توطئه دشمنان در این زمینه باشیم.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از جیرفت، حجت‌الاسلام حمید براهویی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با اشاره به اهمیت شب‌های قدر اظهار داشت: شب قدر به معنای مناجات با خدا، دوری و دشمنی با شیطان درونی است.

امام جمعه موقت جبالبارز اهمیت روز قدس را یادآور شد و تصریح کرد: روز قدس، روزی است که مسلمانان جهان خود را از قید و بند ظالم و استکبار نجات می‌دهند و در برابر صفت‌های استکباری آنها ایستادگی و مقاومت می‌کنند.

وی ابراز داشت: باید با تمام وجود از اسلام و مظلوم به ویژه مردم مظلوم فلسطین حمایت کنیم و روز قدس نشان‌دهنده این است که ملت اسلامی زیر بار ظلم نمی‌رود.

براهویی خاطرنشان کرد: تنها راه نجات فلسطین، مقاومت است و به لطف خداوند رژیم صهیونیستی نابود خواهد شد.

وی افزود: باید از مردم مظلوم فلسطین دفاع کنیم، رژیم کودک‌کش و جنایتکار اسرائیل و آل‌سعود نمی‌توانند مردم را از مسئله فلسطین غافل کنند.

امام جمعه موقت جبالبارز با اشاره به روز عفاف و حجاب اظهار داشت: حجاب حافظ عفت زنان است و دشمن می‌خواهد حجاب و عفاف را از زنان مسلمان بگیرد، بنابراین باید مواظب توطئه دشمنان باشیم.

براهویی افزود: چادر بیانگر خون سرخ شهیدان است و دشمنان به دنبال این هستند که با جنگ نرم این چادر را از زنان ما بگیرند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32