کد خبر: 2648
15/07/08 - 11:24 ق.ظ

فرمانده سپاه ناحیه بناب بر ضرورت راه‌اندازی گروه‌های عفاف و حجاب در سطح شهرستان بناب تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرنگار مهر، سرهنگ عمران دوستی عصر سه شنبه در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بناب با اشاره به اینکه باید برای راه اندازی این گروه ها نیروی انتظامی و دستگاه قضایی همکاری داشته باشند، گفت: مصوبات ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر لازم الاجراست و اجرای آن به مثابه قانون است.

وی از انتخاب حسن خردمندنیا به عنوان دبیر جدید ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بناب خبر داد و افزود: باید شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بناب بیش از گذشته فعال تر شود.

فرماندار بناب نیز در این جلسه از تصویب و ابلاغ قانون جدید شورای امر به معروف و نهی از منکر در مجلس شورای اسلامی خبرداد و گفت: شورای امر به معروف و نهی از منکر ۴۲ اداره و نهاد این شهرستان فعال هستند.

ولی الله فرج اللهی با تاکید بر اینکه براساس ارزیابی های به عمل آمده از سوی کارشناسان، هم اکنون در سیستم اداری شهرستان بناب فرد بدحجابی نداریم و خوشبختانه توسط بازرسان محترم رصد و کنترل می شود، ادامه داد: اجرای امر به معروف و نهی از منکر در صدر برنامه های کاری فرمانداری بناب قرار دارد.

شهردار بناب نیز در ادامه این جلسه با بیان اینکه توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی شهرستان یکی از وظایف اصلی شهرداری است که فضای آن در شهرداری بناب خالی بود، گفت: اخیراً با انتخاب فردی تحصیل کرده به عنوان مشاور فرهنگی و اجتماعی در شهرداری بناب در تلاش هستیم که این فضا را در شهرداری بناب پر کنیم.

مقصود کفشنوچی افزود: اعمال فشار بیشتر روی جوانان تأثیرگذار نیست و بایستی مسئولان در جهت ایجاد فضاهای مناسب برای انجام تفریحات سالم قدم بردارند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32