رئیس اداره تبلیغات اسلامی علی آباد کتول:

عفاف و حجاب باید به یک دغدغه عمومی تبدیل شود

کد خبر: 2611
15/07/07 - 7:38 ق.ظ

رئیس اداره تبلیغات اسلامی علی آباد کتول گفت: مسئله عفاف و حجاب در عصر حاضر یک وظیفه حاکمیتی است و تمام قوا باید با عموم مردم در این مقوله همگام باشند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری شبستان از علی آباد کتول، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی حسینی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان علی آباد کتول، پیش ازظهر امروز (۱۵ تیر) در جلسه کارگروه عفاف و حجاب شهرستان علی آباد کتول گفت: مسئله عفاف و حجاب تنها وظیفه دولت نیست، بلکه یک وظیفه عمومی است و باید به یک دغدغه عمومی تبدیل شود.

وی افزود: مسئله عفاف و حجاب در عصر حاضر یک وظیفه حاکمیتی است که با ارزشها و اعتقادات ما مرتبط است و تمام قوا باید با عموم مردم در این مقوله همگام باشند و نباید تنها توپ را در زمین دولت بیندازیم.

حجت الاسلام حسینی تاکید کرد: ادارات و نهادهای ما به عنوان سنبل دولت هستند و از این جهت کارکنان دولت و نهادها از نظر عفاف و حجاب باید الگو و سرآمد همه مردم باشند.

وی تصریح کرد: کوتاهی کردن در مسئله عفاف و حجاب میدان دادن به فرهنگ بیگانه و بی احترامی به ارزشهای والای اسلامی است.

حجت الاسلام حسینی از مسئولان دستگاهها خواست تا ضمن رعایت هرچه بیشتر مسئله عفاف و حجاب در بین کارکنان، از همه پتانسیل ادارات مختلف و دستگاهها در جهت ترویج فرهنگ والای عفاف و حجاب استفاده کنند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32