کد خبر: 2608
15/07/07 - 7:29 ق.ظ

دبیر ستاد احیای امر به‌معروف و نهی از منکر فارس از راه‌اندازی ۶۴ شورای امر به‌معروف در اصناف این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از فارس، سلیمان مهدوی، دبیر ستاد احیای امر به‌معروف و نهی از منکر فارس  در هشتاد و ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی این استان ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده این نهاد گفت: در مورد همگانی‌سازی امر به معروف، در ایام ماه رمضان اختصاص سخنرانی‌های قبل از خطبه‌ها و ائمه جمعه به این فریضه فراموش شده اقداماتی را انجام دادیم.
وی از راه‌اندازی ۶۴ شورای امر به‌معروف را در اصناف استان فارس خبر داد و افزود: حتی در هیئت‌های ورزشی نیز این شورا راه‌اندازی شده است.
مهدوی در ادامه با اشاره به قانون ۴۲۷ قانون اساسی درباره عفاف و حجاب که این مسئولیت را به عهده ستاد امر به معروف قرار داده است، گفت:‌ در این راستا طرح‌هایی نیز مهیا کرده‌ایم تا بتوانیم مسئله عفاف و حجاب را در ادارات نهادینه کنیم.
دبیر ستاد احیای امر به‌معروف و نهی از منکر فارس ادامه داد: با همکاری استانداری برای نظارت بر ادارات در رابطه با بحث عفاف و حجاب لازم است اقداماتی صورت گیرد.
وی با بیان اینکه طرح کنترل وضعیت حجاب در خودروها را به دادگستری فارس ارائه دادیم تا مورد تأیید قرار گیرد، گفت: در خصوص حجاب در ادارات به تنهایی کاری صورت نگرفته است وهرچه بوده با همکاری استانداری بوده است.
مهدوی در پایان تصریح کرد: امسال در بحث مبارزه با روزه‌خواری به دلیل ترویج تذکر لسانی، کمترین درگیری در میان مردم را داشته‌ایم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32