کد خبر: 2538
15/07/05 - 7:01 ق.ظ

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از ارایه ۳۰ نمونه روپوش و پوشش اسلامی در دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمدتقی کاظمی‌نسب، معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی شب گذشته، ۱۳ تیرماه در نشست پرسش و پاسخ طراحان مد و لباس اسلامی ـ ایرانی شرکت‌کننده در دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد از ارایه ۳۰ نمونه روپوش و پوشش اسلامی در نمایشگاه قرآن و عترت مشهد خبر داد.

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود: برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب نیاز به مدل‌های اسلامی و ایرانی داریم تا بتوانیم فرهنگ عفاف و حجاب اسلامی مبتنی و برخاسته از فرهنگ ایران را در میان مردم ترویج کنیم.

ضرورت تبلیغات گسترده برای ترویج فرهنگ حجاب و طراحی مد

وی بیان کرد: یکی از راهکارهای ترویج عفاف و حجاب به وسیله فرهنگ صورت می‌گیرد، از این رو باید مشابه تبلیغات صداوسیما برای تبلیغ کالاهای مصرفی، برای امر حجاب و طراحی مد تبلیغات گسترده‌ای نیز انجام شود.

حجت‌الاسلام کاظمی‌نسب ادامه داد: رسانه‌ها باید بستر تبلیغات را برای عفاف و حجاب اسلامی ایرانی گسترش دهند، همچنین عفاف و حجاب باید به صورت ملی تولید شده و در صداوسیما و سایر رسانه‌های مکتوب نیز تبلیغات آن صورت گیرد.

وی با اشاره به طراحی مد و پوشش های اسلامی ایرانی برای بانوان، اظهار کرد: پوشش بیشتر برای بانوان مطرح می‌شود در حالی که نیازمند ارایه پوشش اسلامی و ایرانی برای آقایان نیز هستیم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32