مسئول بسیج جامعه زنان سپاه نینوا گلستان:

زنان طلایه‎داران عفاف و حجاب باشند

کد خبر: 2516
15/07/04 - 9:13 ق.ظ

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه نینوا گلستان گفت: زنان جامعه اسلامی باید طلایه‎داران عفاف و حجاب باشند، اگر زنان حیا را رعایت کنند، قطعا مردان پاک می‎شوند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس، خدیجه شکی ظهر امروز در جلسه کارگروه بزرگداشت عفاف و حجاب استان گلستان اظهار کرد: دستگاه‎های اجرایی باید دغدغه کار فرهنگی داشته باشند، باور و دغدغه فرهنگی به اندازه کار و تلاش هر یک از ما متجلی می‎شود.

وی با تاکید بر اینکه آحاد جامعه باید نسبت به مسائل فرهنگی حساس باشد، تصریح کرد: موضوع تهاجم فرهنگی چندین سال است که دغدغه جدی مقام معظم رهبری است، دجال‎واره به عنوان بشقاب‎های سمی جامعه اسلامی به ویژه جوانان را تهدید و روابط نامتعارف بین مرد و زن را عادی‎سازی می‎کند.

سال گذشته ۱۲۰۰ روزه‎دار برای مبارزه با بدحجابی شعار سر دادند

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه نینوا گلستان افزود: تیمی گسترده متشکل از بانوان فرهیخته و مشاوران دستگاه‎های اجرایی که امروز دورهم جمع شدند از افراد جوان و مسئولیت‎پذیر هستند که باید از آنها به عنوان پشتوانه قوی استفاده شود و آنها ضمانت اجرایی و پشتوانه قانونی نیز داشته باشند.

شکی با بیان اینکه سال گذشته یک‎هزار و ۲۰۰ روزه‎دار در راستای مبارزه با بدحجابی شعار سر دادند، گفت: شأن جامعه اسلامی خیلی بالاست و زنان از جایگاه ویژه‎ای برخوردار هستند، غرب به زنان بدهکار است به دلیل اینکه بیشترین آسیب را به بانوان وارد کرده است.

وی صیانت از عفاف و حجاب را در راستای پشتیبانی از دستاوردهای نظام اسلامی دانست و افزود: حفظ آبروی افراد یک سرمایه اجتماعی است که بسیج و سپاه در این حوزه طلایه‎دار هستند.

تحکیم خانواده و سیاست افزایش جمعیت جدی گرفته شود

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه نینوا گلستان بر لزوم حمایت از تیم هسته‎ای بنا به فرمایش مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت: باید کمک کنیم تا وحدت ملی شکل بگیرد، اگر هم‎افزایی در جامعه ایجاد نشود، ساختار نظام خدشه‎دار خواهد شد.

شکی بیان داشت: شک و تردیدی نداریم که ملت ما پای کار است و در همه زمان‎ها نشان داده که وطن‎فروش نیست، امروز باید دولتمردان مراقب باشند نه فقط رئیس‎جمهور بلکه همه مسئولانی که برگی از تاریخ را رقم می‎زنند و در واقع همه ما باید در این زمینه هوشیار باشیم.

وی بر لزوم تحکیم خانواده و توجه به سیاست افزایش جمعیت تاکید کرد و گفت: اگر زیاده‎خواه و جاه‎طلب نباشیم برای افزایش جمعیت نباید حتما همه امکانات اقتصادی فراهم باشد، مگر پدران و مادران ما در گذشته در ناز و نعمت بزرگ شدند، لذا اگر فرزندی برای رضایت خدا پرورش پیدا کند یقینا خداوند روزی‎رسان خواهد بود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32