در دهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد صورت گرفت؛

نمایش‌ نظرات دانشمندان و سیاستمداران هندی در مورد قرآن و حجاب

کد خبر: 2273
15/06/29 - 6:34 ق.ظ

نظرات دانشمندان و سیاستمداران هندی در مورد قرآن و حجاب در بخش بین‌الملل دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب، مناظر نقوی مسئول غرفه هندوستان در دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، اظهار کرد: نظرات دانشمندان و سیاستمداران هندی از جمله گاندی در مورد قرآن و حجاب در غرفه هندوستان دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد به نمایش گذاشته شده است.

وی با بیان اینکه فرهنگ هند برای مردم ایران جذاب‌ است، افزود: سال گذشته نیز در نمایشگاه قرآن و عترت مشهد حضور داشتیم که سؤالات زیادی در خصوص فرهنگ هندوستان از من پرسیده می‌شود.

مسئول غرفه هند در دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد با اشاره به اینکه نظریه گاندی در مورد قرآن و نظر جواهر لعل‌نهرو، سیاست‌مدار استقلال‌طلب هند در مورد حجاب را در این غرفه به نمایش گذاشته‌ایم، گفت: تلاش کرده‌ایم نظر دانشمندان مختلف هندی را در این نمایشگاه به نمایش بگذاریم.

نقوی با تأکید بر اینکه نظر افراد غیرمسلمان در مورد قرآن و اهل بیت(ع) را به صورت تابلو در غرفه آماده کرده‌ایم، ابراز کرد: مجموعه‌ای از نظرات در مورد تفسیر قرآن و اهل بیت(ع) از دانشمندان هندی در غرفه هندوستان جمع‌آوری شده است.

یادآور می‌شود؛ غرفه هندوستان در دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد در سالن ابوسعید از ششم تیرماه به مدت ۱۰ شب در محل نمایشگاه دائمی مشهد از ساعت ۱۸ الی ۲۴ پذیرای بازدیدکنندگان است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32