کد خبر: 2236
15/06/28 - 7:04 ق.ظ

نخستین نمایشگاه عفاف وحجاب در شب های ماه مبارک رمضان در برج میلاد تهران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا این نمایشگاه در قالب ۲۰ غرفه عفاف و حجاب شامل ارائه محصولات حوزه عفاف و حجاب چون چادر، شال و روسری و مانتو است.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس، آثار ارائه شده در این نمایشگاه مورد تایید کارگروه ساماندهی مد و لباس قرار گرفته است و در نمایشگاه های پیشین عفاف و حجاب نیز به مخاطبان عرضه شده است.

نمایشگاه عفاف و حجاب نیز در بخش دیگری از سالن برای مخاطبان به نمایش در خواهد آمد.

این نمایشگاه به همت برج میلاد تهران و با همکاری کارگروه ساماندهی مد و لباس از ۱۰ تا ۲۶ تیرماه در برج میلاد برگزار می شود.

**نشست هم­اندیشی مدو لباس در مجله همشهری تندرستی

به گزارش روابط­ عمومی کارگروه ساماندهی مدولباس ، در این نشست موضوعات مختلفی مانند ساختار مد در جهان و ایران، تأثیرات اجتماعی مد و بهداشت روانی در حوزه مد، ضرورت فرهنگ­سازی از طریق رسانه­ های عمومی، مشکلات و موانع موجود در حوزه مدولباس، محدودیت­های احتمالی، نحوه مشارکت هنرمندان، دست­اندر­کاران،شرایط و پیشرفت­های موجود، هماهنگی­های قانونی با نهادها و ارگان­های همکار، در این جلسه مطرح و مورد بحث قرار گرفت.

حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مدو لباس با تأکید بر ایجاد زیرساخت­ های مناسب و توجیه و آگاهی مسئولین و هماهنگی­ های به وجود آمده شرایط را برای اجرای اهداف پیش­بینی شده در قانون ساماندهی مدو لباس بسیار مناسب ارزیابی و شرط تحقق آن را همکاری همه جانبه مسئولین و مردم دانست.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32