کد خبر: 2217
15/06/27 - 3:36 ب.ظ

پوشاک اسلامی کودکان و نوجوانان سندس پر مخاطب ترین غرفه بخش عفاف و حجاب بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم می باشد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری آریا،سید مهدی جوادی مدیرعامل پوشاک اسلامی کودکان و نوجوانان سندس در این باره بیان کرد: پوشاک اسلامی سندس با هدف سازماندهی تولید و توزیع البسه و پوشاک اسلامی کودکان و نوجوانان امسال برای اولین بار در نمایشگاه قرآن حضور دارد که تا کنون با استقبال خوب مخاطبان روبرو شده است.
جوادی افزود: برند سندس اولین برند اختصاصی در پوشاک اسلامی کودکان و نوجوانان می باشد که در فاز اول هدف گذاری خود تولید پوشاک اسلامی برای دختران ۱۸-۶ سال که آغاز سن تکلیف دختران و شروع پوشش اسلامی و حجاب دختران است را در صدر کار خود قرار داده.
وی ادامه داد: در این غرفه بسته ای شامل چادر، مانتو،پوشش سر و ملزومات حجاب در نظر گرفته شده است که با تخفیف ۲۰-۱۰ درصد به فروش می رسد.
جوادی در پایان افزود: پوشاک اسلامی سندس در مسابقه تحت عنوان «خانواده من» که در ایام نمایشگاه برای روزه اولی ها برگزار میشود ، مشارکت دارد و جوایزی برای برندگان در نظر گرفته است.
گفتنی است بیست و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم سوم تیر مصادف با هفتمین روز  ماه مبارک رمضان گشایش یافته و تا پایان ماه رمضان از ساعت ۱۹ تا ۲۴ در محل باغ موزه دفاع مقدس و باغ کتاب  به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32