دادیار دادسرای عمومی و انقلاب تالش:

درمان بدحجابی جامعه نیازمند همت مسئولان است

کد خبر: 2158
15/06/25 - 8:51 ق.ظ

دادیار دادسرای عمومی و انقلاب تالش با بیان اینکه حجاب درد مشخص جامعه است، گفت: برطرف شدن معضل بدحجابی جامعه نیازمند فرهنگ‌سازی و همت مسئولان مربوطه است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری فارس از تالش، حجت‌الاسلام فرهاد محمدنژاد پیش از ظهر امروز در جلسه عفاف و حجاب این شهرستان با تاکید بر اینکه برگزاری جلسات و همایش‌ها باید خروجی تاثیرگذار داشته باشد، اظهار کرد: با برگزاری جلسات و همایش‌ها در موضوعات مختلف اجتماعی، سیاسی و اقتصادی باید درد را یافت و با همفکری یکدیگر درمانش کرد.

وی حجاب را یکی از مسایل مهم و درد مشخص جامعه دانست که در جلسات و همایش‌های مذکور باید به درمان آن پرداخته شود.

قاضی دادگستری تالش با بیان اینکه بحث حجاب مربوط به امروز نیست، تصریح کرد: قبل از اسلام در دوره مادها که در ایران مستقر بودند و پس از آن ساسانیان و هخامنشی‌ها و … بحث حجاب در انواع مختلف مطرح بود.

وی با ابراز تاسف از وضعیت امروز حجاب جامعه گفت: درد و درمان مشخص است بنابراین چرا تاکنون بی‌حجابی جامعه درمان نشده و ما همچنان شاهد بدحجابی و بی‌حجابی در خیابان‌ها هستیم.

محمدنژاد با بیان اینکه در زمینه پیشگیری اعتباری اختصاص نمی‌دهند، اظهار کرد: حجاب امری واجب است و مسئولان مربوطه باید به درک این موضوع برسند.

وی آموزش بصری حجاب را تاثیرگذار دانست و یادآور شد: امیدواریم مسئولان با درک مسئله حجاب، نسبت به نصب بنرهای آموزشی حجاب اقدام کنند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32