کد خبر: 2026
15/06/22 - 5:53 ق.ظ

عضو هیئت علمی جامعهالمصطفی العامیه تاکید کرد: مسئولان بی‌حجابی را ساده نگیرند و اگر این وضع پیش برود جامعه ما دچار معضل بی‌حجابی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از خبرگزاری شبستان از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی امروز یکشنبه ( ۳۱ خرداد) در درس تفسیر سوره نور در حرم مطهر با اشاره به موضوع زنا گفت: خداوند در قرآن کریم می فرماید که زن یا مرد زناکار باید با افرادی همانند خودشان ازدواج کنند و سختی اثبات زنا دلیل بر عدم زشتی آن نیست.
وی با بیان اینکه زنا کار هم ردیف مشرکان است عنوان داشت: بیان این مسائل مهم است و باید همواره توجه کنیم که جامعه به این سمت نرود.
رفیعی افزود: باید در حفظ کانون خانواده تلاش شود و خداوند مردی که از همسر خودش غافل شود را نمی‌بخشد و باید مرد مسلمان همواره در حفظ بنیان خانواده خود بکوشد.
عضو هیئت علمی جامعهالمصطفی العامیه گفت: طبق روایت از امام رضا(ع) سخت گیر نبودن، نرمی زبان، پیروی از همسر، حفظ حیثیت و غیرت مرد در زمان غیبت مرد و…. از ویژگی های زن شایسته است که باید بانوان ما به آن اهتمام داشته باشند.
وی گفت: مرد باید در تحکیم خانواده تلاش کند و بسیاری از مشکلات زمان حفظ چشم توسط مرد و حفظ برخورد توسط زن برطرف خواهد شد.
رفیعی با اشاره به موضوع حجاب گفت: باید به این موضوع توجه داشته باشیم و اجازه ندهیم که مظاهر بدحجابی در جامعه رواج یابد.
عضو هیئت علمی جامعهالمصطفی العامیه تاکید کرد: مسئولان بی‌حجابی را ساده نگیرند و اگر این وضع پیش برود جامعه ما دچار معضل بی‌حجابی می‌شود و مشکلات بسیاری نیز به بار می آورد.
وی با اشاره به مشکلات بی حجابی در برخی خودروها در تهران گفت: متاسفانه در برخی از این خودروها دیگر افراد از بی حجابی گذرانده و تبدیل به نیمه عریان شده اند و این بسیار برای جامعه اسلامی بد است و باید قانونی برای برخورد با این افراد تدوین شود.
رفیعی با بیان اینکه نظام ما یک نظام دینی است گفت: مردم از مسئولان انتظار دارند که این مشکلات را برطرف کنند و باید همه حساسیت داشته باشند.
پایان پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32