کد خبر: 2014
15/06/21 - 9:09 ق.ظ

مدیرعامل مجموعه مصلای بزرگ امام خمینی(ره) گفت: مصلای تهران همزمان با ایام ماه مبارک رمضان میزبان نمایشگاه حجاب و عفاف است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب اصغر نادری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به رویکرد فرهنگی مصلای امام خمینی(ره)افزود: نمایشگاه حجاب و عفاف با هدف ترویج و توسعه فرهنگ حجاب و عفاف راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه نمایشگاه در غرب صحن اصلی مصلا برپا شده گفت: در این نمایشگاه سعی شده تا اجناس با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

نادری با تاکید بر اینکه برنامه ریزی و تمهیدات ویژه ای برای حضور شهروندان در برنامه های مصلای تهران در ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده افزود: وجود پارکینگ خودروها، سیستم تهویه مناسب، محل نگهداری کودکان از جمله تمهیدات برنامه های مصلا در ماه مبارک رمضان است.

وی شهروندان می توانند با حضور در مصلای تهران در ایام ماه مبارک رمضان همزمان از نمایشگاه کتب و ادعیه، نمایشگاه حجاب و عفاف و برنامه شب های نورانی قرآن بهره مند شوند.

مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران از شمال به بزرگراه رسالت، از جنوب به خیابان شهید بهشتی، از شرق به خیابان شهید قنبرزاده و از غرب به بزرگراه شهید مدرس دسترسی دارد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32