کد خبر: 1941
15/06/18 - 7:28 ب.ظ

برگزیدگان حجاب و عفاف مسابقات تکواندوی نونهالان ایران با هدف تشویق نونهالان تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان سمنان در حاشیه مراسم اختتامیه بیستمین دوره مسابقات تکواندوی نونهالان کشور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان، ماهیت کار بسیج ورزشکاران را توسعه امور فرهنگی بیان کرد و گفت: مهم‌ترین امر فرهنگی در حوزه بانوان، بحث حجاب و عفاف است.

سعید نوروزی عجم با تأکید بر لزوم توجه بیشتر به تهاجم فرهنگی مطرح در جامعه افزود: امروز دشمن در تمام جهات از جمله از بین بردن بنیان‌های خانواده و اخلاق در حال فعالیت بوده و ظاهر جامعه اسلامی را مورد هدف قرار داده است.

وی تصریح کرد: به همین جهت، به‌منظور تشویق بانوان با حجاب حاضر در مسابقات تکواندوی نونهالان ایران، بانوان قمی که با حجاب کامل و چادر در مسابقات شرکت کرده بودند، مورد تشویق و تقدیر قرار گرفتند.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان سمنان افزود: در تلاش هستیم تا شرایط را به شکلی فراهم کنیم که تمام بانوان هم استانی شرکت‌کننده در مسابقات بین‌المللی، اگر موفق به کسب مقام شوند، با حجاب کامل بر روی سکو قرار گیرند.

نوروزی عجم بر حمایت کامل از ورزشکاران با حجاب شرکت‌کننده در تمام مسابقات تأکید و خاطر نشان کرد: اشاره به هر موضوعی و تأکید بر آن قطعاً تأثیرگذار خواهد بود؛ همان‌طور که کانال‌های ماهواره‌ای با تأکید بر بی‌حجابی، بر افکار عمومی تأثیر می‌گذارند.

وی افزود: این حمایت‌ها از طرف مسئولان به این بانوان با حجاب در میان ۴۰۰ ورزشکار شرکت‌کننده اعتماد به نفس می‌دهد و این حمایت‌ها همواره باید ادامه یابد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32