آیت‌الله نوری‌همدانی:

هر فرد بدحجاب، بی‌عفاف نیست

کد خبر: 1836
15/06/13 - 11:06 ق.ظ

وی بیان کرد: در صدا و سیما نباید فیلم‌هایی که چهره واضحی از سر و صورت زنان را نشان می‌دهد پخش شود، زیرا تماشای این فیلم‌ها ممکن است برای زنان اثرات مخربی داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایسنا، این مرجع تقلید در دیدار فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: حفظ حجاب و عفاف از جمله ارزش‌های اصلی جامعه اسلامی است که باید توسط مردم رعایت شود.

وی بیان کرد:عفاف و حجاب به یک معنا نیست، بسیاری ممکن است عفاف داشته باشند، اما حجاب نداشته باشند و برعکس، از همین رو نمی‌توان گفت هر فردی که بدحجاب است بی‌عفاف هم است.

آیت‌الله نوری‌همدانی با اشاره به این‌که «نباید مسئله بدحجابی در جامعه گسترش پیدا کند» گفت: تمامی مراکزی که با دولت در ارتباط هستند باید حجاب را رعایت کنند، آغاز حفظ حجاب از دولت سبب می‌شود تا مردم نیز حجاب را رعایت کنند که این امر سبب فرهنگ‌سازی و ترویج حجاب می‌شود.

وی بیان کرد: در صدا و سیما نباید فیلم‌هایی که چهره واضحی از سر و صورت زنان را نشان می‌دهد پخش شود، زیرا تماشای این فیلم‌ها ممکن است برای زنان اثرات مخربی داشته باشند.

این مرجع تقلید با اشاره به این‌که «حفظ امنیت مرزها و داخل کشور بر عهده نیروی انتظامی است» افزوند: فعالیت‌های نیروی انتظامی بسیار گسترده است که امیدواریم در این مسیر کارکنان نیروی انتظامی موفق باشند.

به گزارش ایسنا به نقل از حوزه نیوز، آیت‌الله نوری‌همدانی تاکید کرد: فعالیت کارکنان نیروی انتظامی در جامعه عبادت است، امیدواریم امنیت و آرامش کشور همیشه پایدار باشد.

وی افزود: در دوره‌های مختلف نیروی انتظامی فعالیت‌های موثری داشته است، فعالیت‌های نیروی انتظامی به نوعی عبادت پروردگار محسوب می‌شود، زیرا کارکنان نیروی انتظامی در تلاش برای حفظ امنیت جامعه هستند.

این مرجع تقلید با اشاره به نبود امنیت در برخی از کشورهای منطقه، گفت: فعالیت نیروی انتظامی در جامعه سبب شده تا امروز ایران از نعمت امنیت برخوردار شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32