حجت‌الاسلام‌ داوود نژاد:

باور کنید دوست داشتن گناه نیست!

کد خبر: 1468
15/05/29 - 4:53 ب.ظ

حجت‌الاسلام‌ داوود نژاد گفت: من انسانم، نیاز به محبت دارم، عاشق شوم، دوست دارم نه تنها هم جنسم را بلکه جنس مخالفم را دوست می‌دارم!

به گزارش پایگاه خبری حجاب حجت‌الاسلام‌ داود نژاد نویسنده کتاب « رازهای ارتباط با جنس مخالف » در گفتگو با خبرنگار قرآن و عترت باشگاه خبرنگاران، گفت: هر فصل کتاب « رازهای ارتباط با جنس مخالف » از بخش‌های متعددی تشکیل شده که در ۵ فصل اصلی به موضوعاتی چون عشق، عشق و انتخاب همسر، روابط دختر و پس، حجاب و آزادی در اجتماع و راه‌کارها و درمان‌ها‌ می‌پردازد.

وی اظهار داشت: این کتاب به موضوعاتی چون روابط زن و مرد، جنبه‌‌های مذهبی، روانشناسی اسلام، داستان‌های عاشقانه و تفاوت جنسی از نگاه روانشناسی می‌پردازد.

وی با اشاره به اینکه این کتاب متناسب برای والدین، فرزندان و مربیان فرهنگی چه مجرد و متاهل تدارک دیده شده بیان کرد: به دلیل اینکه جوانان کمتر به سراغ کتاب‌های مذهبی می‌روند سعی کردیم کتاب « رازهای ارتباط با جنس مخالف » را به زبان امروز بیاوریم.

این کارشناس مذهبی یادآور شد: سبکی که در نگارش این کتاب به کار گرفتیم این است که خواننده احساس کند که نویسنده در کار وی به جای کتاب با او صحبت می‌کند که می‌توان به سبک گفتگویی در این کتاب اشاره نمود.

وی گفت: همچنین مبانی اسلامی، آیات، روایات و سیره اهل بیت را تبدیل به زبان امروزی کردیم به جای به کار بردن آسیب‌شناسی از راز استفاده کردیم.

وی بیان کرد: در ابتدای کتاب به مفهوم و تعریف عشق پرداختیم و اینکه عشق دنیایی خیانت است و عشق الهی خیانت نبوده اشاره داشتیم.

همچنین عشق عالی‌ترین تجلی زیبایی انسان بوده که مواردی چون شادی‌آور، رام‌کننده و از بین بردن خودخواهی در عشق حقیقی که همان عشق الهی نمود پیدا می‌کند و عشق مجازی به نوعی صب شکن، خودخواهی زا و غم‌افزا است.

وی خاطرنشان کرد: کتاب « رازهای ارتباط با جنس مخالف » در ۲۳۶ صفحه برای گروه سنی ۱۵ تا ۳۵ سال در ۳هزار نسخه به چاپ دوازدهم رسیده است.

وی در مورد نظرات مخاطبان در خصوص کتاب « رازهای ارتباط با جنس مخالف » گفت: گفته‌های زیر نظرات ۳ نفر از دانشجوها از خواندن این کتاب است که یکی از آن‌ها گفته به من کتاب های روانشناسی زیادی خواندم که اغلب از مسائل خارجی بوده غافل از اینکه دیدن کتاب‌های مذهبی این مرز‌و‌بوم بهترین کتاب روانشناسی محسوب می شود و این مسئله را بعد از خواند کتاب متوجه شدم.

دانشجوی بعدی گفته چرا تا الان احادیث و روایاتی که درباره این ارتباط هست را نشنیده بودم و چرا درباره این نوع سبک‌ها کم کتاب داریم.

و دانشجوی سوم: مطالب این کتاب باعث شد تا به این رابطه‌ها پایان بدم و واقعیت آن این است که تا قبل از این به داشتن رابطه‌ها به خود بالیدم و چقدر توانایی دارم ه می‌توانم مخ هر کسی را بزنم و الان متوجه شدن مه چه طرز فکر احمقانه‌ای داشتم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32