کد خبر: 1400
15/05/28 - 8:00 ق.ظ

این عکس را باید یکی از اسناد منحصربفرد در پرونده تاریخی مجاهدان فعال در دفاع مقدس با یکی از مصادیق مفاسد اجتماعی به شمار آورد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از گروه جهاد و مقاومت مشرق، تصویر زیر مربوط به امضای طومار توسط رزمندگان اسلام علیه «لاابالی گری و بی حجابی در پشت جبهه ها» می باشد. از شواهد عکس بر می آید که متعلق به بچه های «تیپ ۲۰ رمضان» (یگان زرهی ویژه استان تهران) باشد. مخاطب طومار دقیقا معلوم نیست اما طبیعتا باید فرمانده «کمیته های انقلاب اسلامی» باشد که در آن سال ها وظیفه مبارزه با منکرات را بر عهده داشت. زمان ثبت عکس نیز بین سال ۱۳۶۴ تا ۱۳۶۵ می باشد.
این تصویر را باید یکی از اسناد منحصربفرد در پرونده تاریخی و پرفراز و نشیب مبارزات فرزندان انقلاب اسلامی با با یکی از مصادیق مفاسد اجتماعی به شمار آورد. پرونده ای که هنوز هم یکی از چالش های جدی باورمندان به انقلاب اسلامی با دولت هایی است که می آیند و می روند.
آن چه از متن طومار قابل رویت می باشد به این قرار است:

«…پس از عرض سلام و تشکر از آن جناب در رابطه با زحمات و تلاش های فراوانی که در جهت انقلاب برای سرکوبی منافقین و مبارزه با منکرات کشیده اید،
اخیرا اخبار بسیار ناگواری در رابطه با شیوع لاابالی گری و بی حجابی در سطح شهر تهران به جبهه ها می رسد و رزمندگان که شهر و دیار خودو خانواده های خویش را در امان خدا و در پناه حکومت [غیر قابل رویت] رها نموده اند نگران می سازد. جای تاسف دارد [ غیرقابل رویت] گذشت چند سال از پیروزی انقلاب خونبار اسلامی ، عده ای آلت دست بیگانه به اشاعه علنی فحشا مشغولند. حزب الله مظلومانه مجبور به سکوت گردیده است. عزیزانی [ غیرقابل رویت] فرزندان ، همسران ، پدران و برادران شان در جبهه ها مشغول [ غیرقابل رویت] چگونه در مقابل تجاوز آشکار به حقوق خویش سکوت کنند و رزمندگانی که نوامیس خویش را به جمهوری اسلامی سپرده و به میادین نبرد رهسپار شده اند ، چگونه با فراغت بال از پشت جبهه ها به جنگ مشغول شوند؟
ما رزمندگان اعزامی از استان تهران ضمن اعلام این که به حسب فرمان امام هرگز جبهه ها را ترک نخواهیم کرد و با تمام [ غیرقابل رویت] که به حزب الله در این رابطه وا داشته شود ، استخوان در گلو و خار در چشم مردانه در مصاف کفار و کفرپیشگان خواهیم جنگید تا خدا فتح و نصرت نهایی خود را آشکار سازد ، از جنابعالی تقاضا داریم که هر چه سریعتر به این امر رسیدگی نموده و ضمن ارشاد افراد فریب خورده ، با عوامل بیگانه قاطعانه برخورد کنید و اخطار رزمندگان اسلام را به ایشان ابلاغ فرمایید و در این رابطه اگر صلاح می دانید [ غیرقابل رویت] …»

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32