کد خبر: 1330
15/05/26 - 5:49 ب.ظ

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: بی‌توجهی به عفاف و حجاب بنیان خانواده‌ها را تهدید می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از روابط عمومی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س)، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری در دیدار اعضای جبهه فرهنگی استان قم با آیت‌الله سعیدی اظهار کرد: بر اساس نشست‌های برگزار شده در جبهه فرهنگی، تصمیم گرفته شد دستگاه‌های زیر نظر دفتر مقام معظم رهبری کار منسجم و هماهنگی با هم انجام دهند که آثار بیرونی و تأثیرات آن بیشتر باشد.

وی عفاف و حجاب را مسئله‌ای مهم در پیش روی جبهه فرهنگی معرفی کرد و گفت: در این عرصه، در سال ۹۴ آموزش و پرورش با استفاده از ظرفیت انجمن اولیا و مربیان در دستور کار قرار گرفت، چراکه در عرصه عفاف و حجاب خانواده و مدرسه نقش بنیادی و مهمی دارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی قم با اشاره به فعالیت اکیپ‌های تبلیغی در عرصه خانواده و عفاف و حجاب در ایام نوروز بیان کرد: طلاب قبل از نوروز در جلسه توجیهی شرکت کردند و در این ایام به فعالیت‌های تبلیغی گسترده‌ای در میان خانواده‌ها پرداختند.

اسکندری خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی که به صورت جدی باید مورد توجه دستگاه‌های زیر نظر دفتر مقام معظم رهبری قرار گیرد، هم‌افزایی و همکاری با یکدیگر است.

وی با اشاره به ساماندهی گروه‌های تبلیغی جهادی گفت: طلاب جوانی که انگیزه تبلیغ و در ایام تبلیغی و روزهای خاص در فعالیت‌های تبلیغی حضور فعال دارند، در گروه تبلیغی حضور می‌یابند و امور مربوطه را انجام می‌دهند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی قم ادامه داد: در استان قم لازم است در ایامی مانند شب‌های جمعه، در شهرک‌های اطراف قم و روستاها و توابع این شهر مقدس، مبلغانی حضور داشته باشند و به اندازه خود در عرصه خانواده و عفاف و حجاب فعالیت داشته باشند.

وی تصریح کرد: امروزه در خانواده‌ها در عرصه عفاف و حجاب و ارتباط نامحرمان با هم خطراتی به وجود آمده است که در صورت بی توجهی، ممکن است در آینده مخاطرات زیادی بنیان خانواده‌ها را تهدید کند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32