کد خبر: 1326
15/05/26 - 11:56 ق.ظ

معاون شورای اجتماعی-فرهنگی زنان کشور گفت: مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید دغدغه حجاب داشته باشند تا فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه نهادینه شود.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از شبستان، فرشته روح‌افزا، معاون شورای اجتماعی فرهنگی زنان کشور در صومعه‌سرا با بیان اینکه فرهنگ حجاب و عفاف باید در کشور نهادینه شود، اظهار کرد: دستگاه‌های فرهنگی کشور باید در این راستا فعالیت خود را بیشتر کنند.

وی با بیان اینکه مجلات، نشریات، فضای مجازی، رسانه و … متاسفانه برنامه‌ای برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در سطح جامعه نداشتند تا بر روی فرزندان تاثیر بگذارد، افزود: متاسفانه رسانه‌های مذکور بیشتر ترویج بی‌حجابی را در جامعه بر عهده دارند و اکران فیلم‌های سینمایی هیچ سنخیتی با جامعه اسلامی ما ندارد.

معاون شورای اجتماعی فرهنگی زنان کشور با بیان اینکه امروزه میزان نشریاتی که در راستای ترویج بی‌حجابی در کشور منتشر می‌شوند بسیار بیشتر از مجلاتی است که به ترویج حجاب می‌پردازند، گفت: مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید دغدغه حجاب داشته باشند تا فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه نهادینه شود.

روح‌افزا تصریح کرد: صحبت کردن با نامحرم آن هم به صورت عادی در فیلم‌های داخلی آموزش داده می‌شود و این فیلم‌ها نه فقط ترویج حجاب و عفاف نمی‌کنند بلکه آموزه‌های بدی برای افراد و به خصوص کودکان در سن بلوغ دارد.

وی با بیان اینکه اعتماد و اطمینان بانوان تهرانی نسبت به همسرانشان بسیار کم شده است، خاطرنشان کرد: ۹۵ درصد بانوان تهرانی موبایل همسرانشان را چک می‌کنند و این امر نشان دهنده ناامن شدن محیط زندگی است که به استحکام زندگی لطمه وارد می‌کند.

معاون شورای اجتماعی فرهنگی زنان کشور اظهار کرد: باید در توسعه و ترویج حجاب از کارها و اعمالی که سبب بدبینی نسبت به اسلام و نظام اسلامی می‌شود جلوگیری گردد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32