کد خبر: 1185
15/05/24 - 10:53 ق.ظ

بعد از جستجوی حقیقت مسلمانی تصمیم گرفتم تا شهادتین را بگویم و مسلمان شوم و به حقیقت برسم یک روز به شوهرم گفتم او هم کمک کرد تا به اسلام بپیوندم.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل رهیافتگان : نام من اریکاست ، من در ایالات متحده زندگی می‌کنم. یک زن خانه دار هستم و ۲۷ سال دارم.

اصلیت من مکزیکی است ودر یک خانواده مومن ومتعقد کاتولیک به دنیا آمده و بزرگ شده‌ام حدود سه سال پیش به دعوت دوستم برای بازدید از کلیسایی رفتم آنها فعالیت تبلیغی می‌کردند نظم وانضباط خاصی داشتند و کتاب مقدس را می‌خواندند و عمل می‌کردند ولی من همیشه کتاب مقدس برایم ابهامات زیادی داشت. مثلا در کتاب مقدس و آموزه‌های کشیشان، مسلمانان دشمن عیسی مسیح معرفی شده‌اند و خدا را قبول نداشتند برای همین تصمیم گرفتم تا درباره اسلام بیشتر بدانم در کمال تعجب فهمیدم که مسلمانان عیسی مسیح را به عنوان پیامبرخدا قبول و دوست دارند و حتی در اسلام هم ارتباط با خداوجود دارد منتهی به زبان عربی همان طور که در زبان‌های دیگربه زبان خودشان با خدا مرتبط هستند.

من بعد از تحقیق زیاد دریافتم که عیسی مسیح فرزند خدا نیست بلکه انسانی مانند همه ما انسان‌ها که به مقام پیامبری رسیده است ومتوجه تناقضات زیادی در مسیحیت و یهودیت درباره حضرت عیسی شدم
برای همین بیبشتر به دنبال حقیقت مسلمانی بودم و تحقیق کردم . مسئله دیگر درباره حضرت محمد(صلوات الله علیه وآله ) بود هرچه بیشتر مطالعه می‌کردم نسبت به اسلام و پیامبر اسلام بیشتر علاقه و کنجکاوی داشتم
بعد از کشف و دریافت حقیقت تصمیم گرفتم تا شهادتین را بگویم و مسلمان شوم و به حقیقت برسم یک روز به شوهرم گفتم او هم کمک کرد تا به اسلام بپیوندم و همین آرامش زیادی به من داد. بعد از آن داشتن ایمان به خدا و به‌خصوص پوشش حجاب به من آرامش و امنیت داد زیرا با ایمان به خدا زره امنی برای حفاظت پیدا کردم. خوشحالم که خانواده‌ام این موضوع را پذیرفته‌اند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32