مدیر مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانة‌النبی خبر داد

برگزاری جشن حافظان حجاب در ۷ شهر کشور

کد خبر: 1091
15/05/20 - 8:42 ق.ظ

مدیر مرکزتحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه النبی (س) ازبرگزاری مراسم جشن حافظان حجاب در شهرهای تهران،قم، مشهد، ارومیه، اصفهان، ساری و شاهین شهر خبر داد.

مرکز حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مهدی ابراهیم‌پور امروز در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه برای دهمین سال متوالی جشن حافظان حجاب برای دختران دانش آموز فارغ التحصیل مقطع ابتدایی برگزار می‌شود بیان کرد:‌در سال جاری بیش از یک‌هزار و ۶۰۰ دانش آموز عضو این پایه تحصیلی در این جشن بزرگ شرکت خواهند کرد.

وی افزود: ویژه برنامه این جشن بزرگ، مراسم چادرگذاری است که از هر مدرسه یک نفر به صورت نمادین تاج بندگی را بر سر نهاده و چادری خواهد شد.

مدیر مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه النبی بیان کرد: این آیین توسط الگوهای برجسته حجاب کشور و شخصیت‌های مذهبی و سیاسی همچون خانم آقاجانی بازیگر محجبه، خانم‌ها آلیا و افتخاری از نمایندگان مجلس, خانم خجسته دبیر ستاد حجاب آموزش و پرورش و خانم حیدری جودوکار مدال‌آور محجبه انجام خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری مراسم جشن در شهر تهران بیان کرد: این جشن امروز با حضور ۳۰۰ دختر حافظ حجاب در سالن آمفی تئاتر مسجد حضرت ولی عصر(عج) شهرک محلاتی برگزار خواهد شد.

ابراهیم‌پور به اجرای برنامه در شاهین شهر اشاره کرد و گفت: این جشن نیز با حضور ۱۰۰ دختر حافظ حجاب، ۳۱ اردیبهشت ماه در سالن پرورش فکری کودکان این شهر برگزار خواهد شد.

وی برگزاری مراسم ویژه در شهر ساری را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: این جشن نیز با حضور ۲۵۰ دختر حافظ حجاب ۲۰ خرداد ماه در مجتمع فرهنگی اهل‌بیت علیهم‌السلام ساری برگزار خواهد شد.

مدیر مرکز تحقیقات و طرح‌های کاربردی حجاب ریحانه النبی خاطرنشان کرد: همچنین مراسم جشنی در مشهد مقدس با حضور ۲۳۰ دختر حافظ حجاب، ۲۲ خرداد ماه در سالن شهید حاتمی آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مراسم‌های جشنی در شهرهای اصفهان و ارومیه نیز برگزار می‌شود گفت: در شهر قم مراسم ویژه با حضور ۵۰۰ دختر حافظ حجاب ۱۸ خرداد ماه در سالن همایش دفتر تبلیغات برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32