مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان

گردآوری وصیت‌نامه شهدا در رابطه با نماز و حجاب

کد خبر: 10278
17/10/31 - 10:02 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا” ،مراد روشنی در دومین جلسه ستاد اقامه نماز , امر به معروف و نهی از منکر بنیاد شهید استان با بیان اینکه یکی از برنامه‌هایی که بنیاد شهید همواره به آن توجه داشته است، بحث نماز است، افزود: نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا” ،مراد روشنی در دومین جلسه ستاد اقامه نماز , امر به معروف و نهی از منکر بنیاد شهید استان با بیان اینکه یکی از برنامه‌هایی که بنیاد شهید همواره به آن توجه داشته است، بحث نماز است، افزود: نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف از دیگر اولویت‌های ماست.

وی با اشاره به اینکه شهدا حقیقتاً الگوی تمام‌نمای توجه به نماز بوده‌اند، اضافه کرد: گردآوری وصیت‌نامه شهدا در خصوص نماز یکی‌ از محوری‌ترین کارهای بنیاد بوده و براساس آن اهمیت نماز ترویج می‌شود.

روشنی با یادآوری اینکه یکی دیگر از مباحث که مطرح شد امر به معروف و نهی از منکر بوده که مورد توجه بنیاد بوده است، اظهار کرد: آراستگی محیط یکی‌از اقداماتی است که باید به آن توجه شود، همچنین بحث عفاف و حجاب که در وصایای شهدا بسیار به آن اشاره شده است، نیز باید مدنظر باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان ادامه داد: حجاب تنها مربوط به زنان نیست بلکه شامل مردان هم می‎شود و در این راستا بنیاد شهید به‌دنبال گسترش این فرهنگ و نهادینه کردن حجاب به مفهوم واقعی در جامعه است.

وی افزود: یکی دیگر از برنامه‌های ما بحث معرفی کتاب است که در این راستا یک مسابقه کتابخوانی از کتابی که انتقال‌دهنده فرهنگ ایثار و شهادت باشد برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32