کد خبر: 10262
17/10/29 - 10:26 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایرنا” اسد قاسمی در مراسم زنگ پدافند غیر عامل در جمع دانش آموزان دبیرستان دخترانه حدیث افزود: ما برای دفاع از ارزش ها و اعتقادات دینی و معنوی خود در مقابل هجمه های فرهنگی دشمن باید به صلاح بصیرت ،علم و دانش مجهز شویم . […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایرنا” اسد قاسمی در مراسم زنگ پدافند غیر عامل در جمع دانش آموزان دبیرستان دخترانه حدیث افزود: ما برای دفاع از ارزش ها و اعتقادات دینی و معنوی خود در مقابل هجمه های فرهنگی دشمن باید به صلاح بصیرت ،علم و دانش مجهز شویم .

فرماندار ملکشاهی اظهارکرد: امروزه برتری کشورها به سلاح و ادوات نظامی نیست بلکه هر کشور که بتواند اندیشه هاو آرمانهای خود را از طریق فضای سایبری و مجازی و رسانه های جمعی به دیگران تحمیل کند از قدرت نرم بیشتری برخوردار است.

قاسمی با بیان اینکه امروز دشمن از اندیشه های شما جوانان انقلابی واهمه دارد افزود: قطعا دشمن برای تضعیف ارزشهای معنوی و دینی از جمله عفاف و حجاب برنامه ریزی کرده که باید نسبت به این موضوعات هوشیار باشیم.

وی خاطر نشان کرد: زنان و دختران ما با حفظ حجاب و عفاف و دفاع آگاهانه از حریم خانواده و اجتماع می توانند ضمن ناکارامدی هجمه های فرهنگی ،حجاب رابه عنوان یک الگو به جهانیان بشناسانند.
در این مراسم زنگ پدافند غیر عامل همزمان با سراسر کشور توسط فرماندار به صدا درآمد.
ششم تا دوازدهم آبان ماه به نام هفته پدافند غیر عامل نامگزاری گردیده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32