کد خبر: 10180
17/10/12 - 10:42 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام میرزایی در مراسم گرامیداشت فعالان عفاف و حجاب که شامگاه دیشب در کهف الشهدا برگزار شد، گفت: رکن اساسی در حجاب، غیرت مردان است به همین دلیل است که حضرت عباس (ع) گوی سبقت را ربوده است و در میان عام و […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام میرزایی در مراسم گرامیداشت فعالان عفاف و حجاب که شامگاه دیشب در کهف الشهدا برگزار شد، گفت: رکن اساسی در حجاب، غیرت مردان است به همین دلیل است که حضرت عباس (ع) گوی سبقت را ربوده است و در میان عام و خاص زبانزد است و حتی بیشترین نذری برای وی است چون دارای رابطه ولایی بود.

وی بیان کرد: امروز انتساب‌ها پشیزی نمی‌ارزد مگر اینکه انتساب‌ها ولایی باشد. ما باید سرباز ولایت باشیم. و با چهار شاخصه تقوا، اجتهاد، عفت و مقاومت می توانیم ولایت‌مدار و یار ولایت باشیم.

حجت‌الاسلام میرزایی با تاکید بر ویژگی مقاومت افزود: این مهم در همه عرصه های سیاسی، فرهنگی و غیره لازم و ضروری است چرا که رمز پیروزی، مقاومت است.

در مراسم گرامیداشت فعالان عفاف و حجاب که به همت دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی برگزار شد از ورزشکاران پرچمدار حجاب خانم‌ها سمیه حیدری(نایب قهرمان جودوی جهان)، سکینه خدابنده‌لو (مربی تیم ملی تیراندازی) مه‌لقا جان بزرگ (قهرمان تیراندزی) و خانواده شهدا، از جمله خانواده شهید ابراهیم هادی، شهیداحمداعطایی، شهیدمسعود عسگری، شهیدجواد تیموری و شهید عبدالصالح زارع تقدیر شد.

مراسم گرامیداشت فعالان عفاف و حجاب با حضور رئیس دانشگاه گفتمان اسلامی، سیدمحمودرضوی (تهیه کننده) و حجت‌الاسلام هاشم فروزش (جانباز امربه معروف ونهی ازمنکر) در کهف الشهدا برگزارشد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32