کد خبر: 10134
17/10/07 - 9:30 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا” ، دادستان مرکز استان سمنان گفت: آمران به معروف و ناهیان از منکر همرزمان شهدایی هم‌چون حججی هستند. «حیدر آسیابی» در گردهمایی آمران به معروف استان سمنان از فعالیت بالغ بر ۲۴۰۰ آمر به معروف و ناهی از منکر در سمنان خبر داد و […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا” ، دادستان مرکز استان سمنان گفت: آمران به معروف و ناهیان از منکر همرزمان شهدایی هم‌چون حججی هستند.

«حیدر آسیابی» در گردهمایی آمران به معروف استان سمنان از فعالیت بالغ بر ۲۴۰۰ آمر به معروف و ناهی از منکر در سمنان خبر داد و گفت: ۴۰۰ نفر از این آمران به‌معروف و ناهیان از منکر مردن و بیش از ۲۰۰۰ نفر نیز زنان هستند.

وی به تجلیل از اقدامات مثبت ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان پرداخت و ادامه داد: از هر ۶ فعال آمر به معروف و ناهی از منکر در سمنان پنج نفر خواهر و یک نفر از برادران هستند.

دبیر شورای امر به معروف استان سمنان گفت: استان سمنان در پیاده‌سازی قانون آمران به معروف و نهی از منکر و طرح طلایه‌داران بسیار موفق بوده است.

آسیابی ادامه داد: خواهرانی که در سمنان فعالیت دارند با فراگیری آموزش‌های لازم در همه حوزه‌ها در تذکر لسانی فعالیت می‌کنند.

وی افزود: خواهران آمر در سطوح مختلف سنی از ۱۴_۱۵ سالگی تا سنین بالاتر در همه ماه‌های سال این فریضتین را انجام می‌دهند.

دبیر شورای امر به معروف استان سمنان تصریح کرد: با توجه به این‌که امر به معروف و نهی از منکر بسیار متوجه مقام معظم رهبری است و ایشان بارها بر ضرورت زبان جذب تأکید کرده‌اند، تاکنون هیچ‌گونه شکوائیه‌ای نسبت به خواهران نداشتیم.

دادستان سمنان از بهبود عفاف و حجاب در استان با اجرای طرح طلایه‌داران خبر داد و گفت: پیش از اجرای این طرح برخی مراکز تجاری مشکلاتی داشتند که پس از حضور اثرگذار این خواهران، در تغییر وضعیت عفاف و حجاب مراکز تجاری و آحاد مردم مؤثر واقع شدند.

وی آمران به معروف را رهروان راه شهدا خواند و افزود: شهید حججی پیش از شهادت، در کارهای فرهنگی پیشگام بوده و در دست‌نوشته‌های خود همواره بر جنگ نرم تأکید می‌کردند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32