کد خبر: 10090
17/09/28 - 9:51 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” مهر” ، حجت الاسلام احمد رضایی اظهار داشت: اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی همانند سنوات گذشته در حوزه عفاف و حجاب ستاد صیانت از حقوق شهروندی رتبه نخست را در بین ادارات زیر ۵۰ نفر کسب کرد. وی بیان کرد: طبق ارزیابی ستاد صیانت […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” مهر” ، حجت الاسلام احمد رضایی اظهار داشت: اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی همانند سنوات گذشته در حوزه عفاف و حجاب ستاد صیانت از حقوق شهروندی رتبه نخست را در بین ادارات زیر ۵۰ نفر کسب کرد.

وی بیان کرد: طبق ارزیابی ستاد صیانت استان اداره کل تبلیغات اسلامی استان امتیاز بالای ۸۰۰ را در این حوزه کسب کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی عنوان داشت: برنامه های این اداره کل در حوزه عفاف و حجاب در دو بخش درون سازمانی و برون سازمانی انجام می شود.

رضایی، برگزاری دوره های آموزشی توجیهی ویژه مبلغین و مبلغات در خصوص تعمیق باورها، رصد وضعیت و آسیب ها، اعزام مبلغ، مبلغه و مشاور مذهبی به مدارس، ادارات و مساجد، برگزاری مسابقات فرهنگی در سطوح مختلف، حمایت از برنامه ها و فعالیت های جمعیت بانوان فرهیخته دینی، توزیع و نشر کتب، ارائه پیام ها و فعالیت ها در فضای مجازی را از جمله اقدامات انجام شده در حوزه برون سازمانی عنوان کرد.

وی همچنین به برنامه های سازمان در حوزه درون سازمانی اشاره کرد و گفت: برگزاری جلسات منظم و بررسی و پایش عفاف و حجاب، تدوین و ترویج منشور عفاف و حجاب، آموزش و اقناع سازی مخاطبین اداره کل، کارکنان و خانواده آن ها، شبکه سازی تبلیغ خواهران و ارائه خدمات مشاوره ای در مدارس و اقشار آسیب پذیر و فضاسازی و تبلیغات محیطی از جمله این فعالیت ها است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32