معاون استاندار چهارمحال و بختیاری:

حقوق شهروندی در دستگاه ها باید ارتقا یابد

کد خبر: 1007
15/05/14 - 10:27 ق.ظ

ایرنا – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: حقوق شهروندی و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در دستگاه های اجرایی باید ارتقا پیدا کند.

حقوق شهروندی
به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا، خدابخش مرادی نافچی، ظهر سه شنیه در جلسه صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: وزارت کشور برای ارتقای حقوق شهروندی و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در دستگاه های اجرایی، برنامه های جامعی تدوین کرده است.

وی تأکید کرد: ستاد صیانت از حقوق شهروندی باید به منظور آشنایی مردم با حق و حقوق خود و تکالیف شان، برنامه هایی را اجرایی کنند.

مرادی نافچی افزود: دولت باید بتواند مساله حجاب و عفاف را در میان کارمندان خود و بعد از آن با وارد شدن به اجتماع، در بین قشرهای مختلف جامعه نهادینه کند.

وی تصریح کرد: ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی به دنبال اجرا و تحقق برنامه هایی در دستگاه های اجرای است که خروجی آن، رضایتمندی مردم را به دنبال داشته باشد.

رییس شورای اطلاع رسانی چهارمحال و بختیاری بیان داشت: گسترش فعالیت هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری، ارتباط مستقیمی با کاهش تخلفات و جلب رضایت مردم دارد.

وی اضافه کرد: آشنایی مردم با حقوق و تکالیف خود به منظور ایجاد رضایتمندی ارباب رجوع دستگاه های اجرایی صورت می گیرد.

مرادی نافچی گفت: ستاد صیانت از حقوق شهروندی باید در کوچکترین موارد حقوق شهروندی دخالت کند.

وی اظهار کرد: نشست های ستاد صیانت از حقوق شهروندی، فرصتی برای یادآوری وظایف مسوولان و پیگیری جدی این وظایف از سوی آنان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: عملکرد دستگاه های اجرایی استان در حوزه حقوق شهروندی به صورت دقیق رصد می شود.

وی گفت: تمام دستگاه های اجرایی ملزم به رعایت مصوبات و برنامه های ستاد صیانت از حقوق شهروندی هستند.

مرادی نافچی افزود: صدا و سیما به عنوان یکی از دستگاه های فرهنگی، در آموزش صحیح به مردم نقش مؤثر و مستقیم دارد.

وی تأکید کرد: رسانه ملی می تواند با برگزاری برنامه ها و میزگردهای مختلف، نکات لازم را در این زمینه به مردم و مسوولان آموزش دهد.

 

انتهای پیام

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32