کد خبر: 10017
17/08/03 - 9:54 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ، به نقل از ” حوزه” ؛به نقل از واشنگتن پست، اعضای یک گروه راست افراط‌گرای اینترنتی در نروژ تصویری از صندلی‌های خالی اتوبوس را با زنان پوشیه زده اشتباه گرفته و به آن اعتراض کردند و با انتشار این تصویر در اینترنت، خود آنها مضحکه کاربران فضای مجازی شدند. […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ، به نقل از ” حوزه” ؛به نقل از واشنگتن پست، اعضای یک گروه راست افراط‌گرای اینترنتی در نروژ تصویری از صندلی‌های خالی اتوبوس را با زنان پوشیه زده اشتباه گرفته و به آن اعتراض کردند و با انتشار این تصویر در اینترنت، خود آنها مضحکه کاربران فضای مجازی شدند.

یک کاربر عضو گروه اسلام‌ستیز «پدران نخستین» در نروژ تصویری از صندلی‌های خالی را با زنان پوشیه زده اشتباه گرفته و آن را به عنوان سندی بر اسلامی شدن اروپا در اینترنت به اشتراک گذاشته بود. اعضای گروه نیز این سند را بسیار هولناک توصیف کرده بوده و اعتراض گسترده‌ای به این تصویر ابراز کرده‌اند. درحالی که تصویر مربوط به صندلی‌های خالی اتوبوس بوده است.

پاسخ‌های منتشر شده در این گروه با این مضمون در فضای مجازی منتشر شده و واکنش‌های مختلفی از سوی کاربران اینترنتی در سرتاسر دنیا دریافت کرده است.

سیندر بیر کاربر فیس بوک می‌نویسد: زمانی که تصویری از صندلی‌های خالی در یک گروه منزجرکننده فیس بوکی منتشر می‌شود و تمامی کاربران بدون اینکه ذره‌ای فکر کنند این تصویر را با زنان پوشیه زده اشتباه می‌گیرند؛ این نشان می‌دهد که اخبار تقلبی و نفرت بی‌اندازه تا چه حد در میان این گروه‌های اسلام‌ستیز وجود دارد که حتی نسبت به یک مشت صندلی خالی واکنش نشان می‌دهند.

وی در ادامه می نویسد: مردم آن چیزی را می‌بینند که می‌خواهند ببینند. آنان مسلمانان را خطرناک تصور می‌کنند و این آزمون جالبی است که نشان می‌دهد مردم تا چه اندازه آسان برای توهمات‌شان دلیل می‌تراشند.

مطلب نوشته شده بیش از ۱۵۰۰ بار در گروه‌های مختلف به اشتراک گذاشته شده و حماقت اسلام‌ستیزان تمسخر گسترده‌ای را در فضای مجازی به دنبال داشته است.

یکی از کاربران اینترنتی می‌گوید: درست وقتی فکر می‌کردم هیچ کار دیگری از این آدم‌ها مرا شگفت زده نمی‌کند، آن‌ها دوباره شگفتی آفریدند!

یک کاربر دیگر می‌نویسد: من قطعا تمسخری که در پس این حادثه وجود دارد را می‌بینم، اما اینکه مردم به اینجا رسیده‌اند تا اندازه‌ای غم‌انگیز است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32