کد خبر: 9998
17/07/24 - 9:33 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا” ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: جوانان ما با هر سلیقه و پوششی دارای ذاتی پاک بوده و عاشق اسلام و نظام اسلامی هستند. آیت الله مصطفی علما در نشست با اعضای خواهران مجمع رهروان امر به معروف و […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا” ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: جوانان ما با هر سلیقه و پوششی دارای ذاتی پاک بوده و عاشق اسلام و نظام اسلامی هستند.

آیت الله مصطفی علما در نشست با اعضای خواهران مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان گفت: در سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه همه دیدند که جوانان ما با هر نوع پوشش و سلیقه ای چگونه از رهبر معظم انقلاب استقبال کردند و این نشان دهنده عشق مردم خصوصاً جوانان ما به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی افزود: اگر امروز جوانان ما در نوع پوشش مشکلاتی دارند دلیل بر بدی آنها نیست، بلکه نیازمند امر به معروف و نهی از منکر آن هم با زبانی شیرین و ملایم و با توجه به موقعیت هستند.

امام جمعه کرمانشاه گفت: بسیاری از امر به معروف و نهی از منکرها با عمل است، یعنی جوانان عمل مسئولان و بزرگان خود را می بینند و پند می گیرند و بالاترین درجه امر به معروف نیز همین است.

آیت الله علما در ادامه در خصوص موضوع عفاف و حجاب، گفت: مسئله عفاف و حجاب باید از مدارس به طور ریشه ای آغاز و انجام شود.

وی گفت: البته در مکانهای دولتی باید پوشش اسلامی کاملا رعایت شود و این مسئله از شئونات حکومت اسلامی است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32