کد خبر: 9973
17/07/22 - 11:12 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” خبرگزاری رسا” ،حجت الاسلام احمدرضا غلامی، معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان، بیان داشت: همایش فرهنگ«حجاب و عفاف» در استان برگزار می شود. وی برگزاری این همایش را فرصتی برای نهادینه سازی این فرهنگ بین جوانان و تبیین ارزشها عنوان کرد و افزود: این همایش دهه […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” خبرگزاری رسا” ،حجت الاسلام احمدرضا غلامی، معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان، بیان داشت: همایش فرهنگ«حجاب و عفاف» در استان برگزار می شود.

وی برگزاری این همایش را فرصتی برای نهادینه سازی این فرهنگ بین جوانان و تبیین ارزشها عنوان کرد و افزود: این همایش دهه کرامت برگزار می شود.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان ترویج فرهنگ حجاب و عفاف را لازمه حفظ ارزشها خواند و گفت: ترویج این مهم در حفظ سلامت روانی و ارتقای اخلاق و معنویت جامعه مؤثر است.

وی با بیان اینکه گسترش فرهنگ حجاب و عفاف تأمین کننده آرامش خانواده ها و جامعه است، اظهار داشت: خانواده در راستای نهادینه سازی این مهم نقش بسزایی دارند.

حجت الاسلام غلامی با بیان اینکه در برگزاری همایش حجاب و عفاف از برترین‌های حجاب تجلیل می‌شود، عنوان کرد: فراخوان کلی به منظور شرکت عموم دختران و بانوان در این همایش اعلام می شود.

وی در ادامه یادآور شد: در این همایش از مادران و همسران شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم و شهدای ارزش‌های دینی و کسانی که مظلومانه در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف کار می‌کنند، تجلیل می‌شوند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان برگزاری مسابقاتی با محوریت حجاب و عفاف و همایشهایی در این زمینه در محیط های تفریحی را از دیگر برنامه هایی عنوان کرد که منظور ترویج فرهنگ حجاب و عفاف اجرا می شود.

حجت الاسلام غلامی با اشاره به آموزش و تربیت بیش از ۴۰ نفر از فعالان حوزه حجاب و عفاف در استان خاطرنشان کرد: این افراد در سایه انجام فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر در راستای ترویج و تبیین فرهنگ حجاب اقدام می کنند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32