آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
رئیس عقیدتی سیاسی آمادگی و پشتیبانی منطقه غرب ارتش

چادر زن ایرانی تیری به سمت دشمن است

کد خبر: 9963
۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۶ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ، به نقل از ” حوزه ” ، حجت الاسلام محمدصادق کریم آبادی اظهار داشت: یکی از مهمترین اهدافی که دشمن در کشورهای اسلامی به دنبال آن است، ترویج بی هویتی و کم رنگ کردن دین می باشد. این فعال فرهنگی تاکید کرد: به همین منظور تمام روش های مختلف […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ، به نقل از ” حوزه ” ، حجت الاسلام محمدصادق کریم آبادی اظهار داشت: یکی از مهمترین اهدافی که دشمن در کشورهای اسلامی به دنبال آن است، ترویج بی هویتی و کم رنگ کردن دین می باشد.

این فعال فرهنگی تاکید کرد: به همین منظور تمام روش های مختلف را برای رسیدن به هدف خود امتحان می کند و در حال حاضر با جنگ نرم به دنبال رسیدن به این هدف است. یکی دیگر از اهداف دشمنان اسلام از بین بردن فریضه «امربه معروف و نهی از منکر» در جامعه اسلامی است.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: امروز بانوان محجبه همانند تیری بر قلب بدخواهان اسلام و دین محمدی(ص) هستند، لذا هر چادر همانند تیری به سمت دشمن است.

حجت الاسلام کریم آبادی با اشاره به این که حجاب تنها مختص به زنان نیست و مردان نیز باید آن را رعایت کنند، افزود: قرآن کریم به کرار درباره حجاب و عفاف تذکر و یادآوری نموده، حال عده ای به نام روشنفکر می آینده و می خواهند اصول اسلامی که از کاملترین قواعد زندگی برای انسان است را نقد کنند که این مایه تاسف است.

وی با تاکید بر این که دشمنان هرگز دوست ندارند در کشورهای اسلامی صلح و آرامش حکم فرما باشد، تاکید کرد: دشمان قصد دارند مردم جامعه ما را با مسائل بی ارزش جنسی و غیر اخلاقی سرگرم و گمراه کنند تا راه پیشرفت و ترقی را گم کنیم.

این فعال فرهنگی در پایان به طلاب درباره اخلاق نیکو و پسندیده سفارش کرد و گفت: تجربه نشان داده اخلاق تند و غضب، باعث رانده شدن جوانان و خدایی ناکرده کشیده شدن آنها به سمت و سوی شیطان و امور غیرانسانی و اسلامی می شود.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32