آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 9912
۹۶/۰۴/۱۳ - ۹:۳۲ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا” ، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از برخورد جدی پلیس با کشف حجاب در داخل خودروها خبر داد. سرهنگ علی فکری ، تصریح کرد: با آغاز طرح تابستانه پلیس، برخورد جدی با تخلفات حادثه‌ساز همچون سرعت و سبقت غیرمجاز، لایی‌کشی، دور دور […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایسنا” ، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از برخورد جدی پلیس با کشف حجاب در داخل خودروها خبر داد.

سرهنگ علی فکری ، تصریح کرد: با آغاز طرح تابستانه پلیس، برخورد جدی با تخلفات حادثه‌ساز همچون سرعت و سبقت غیرمجاز، لایی‌کشی، دور دور زدن، کشف حجاب در داخل خودروها و حمل حیواناتی همچون سگ در دستور کار پلیس قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه طرح تابستانه پلیس از اول تیرماه آغاز شده و تا اوایل مهرماه ادامه خواهد داشت، افزود: این طرح به منظور کاهش تصادفات، برخورد با تخلفات، افزایش ایمنی در جاده‌ها و کاهش سوانح رانندگی اجرا می‌شود.

فکری از به‌کارگیری تمامی ظرفیت در زمینه تجهیزات و نیروهای گشت و کنترل پلیس در این ایام خبر داد و خاطرنشان کرد: با تمامی دستگاه‌های مرتبط نیز هماهنگی‌های لازم برای حسن اجرای این طرح انجام شده است.

وی به تخلفات حادثه‌ساز موتورسیکلت‌سواران اشاره کرد و گفت: برخورد جدی با تک چرخ زدن موتورسیکلت‌سوارها و حرکت آنها در سطح پیاده‌رو به صورت جدی در دستور کار پلیس است.

وی با بیان اینکه در طرح تابستانه پیگیر نصب ۵۰ دستگاه دوربین ثبت تخلف سرعت در سطح جاده‌ها هستیم، یادآور شد: تقریبا تمامی معابر اصلی در حوزه درون‌شهری همدان تحت کنترل دوربین‌های ثبت تخلف سرعت هستند.

رئیس پلیس راهور استان همدان ارائه آموزش‌های همگانی را از جمله برنامه‌های طرح تابستانه پلیس راهنمایی و رانندگی عنوان کرد و گفت: بسترهای لازم برای ارتقای فرهنگ رانندگی در استان ایجاد شده است.

وی در پایان اعلام کرد: نبستن کمربند ایمنی، سرعت غیرمجاز و عدم رعایت حق تقدم و توقف ساکن و یا دوبل از جمله تخلفات شایع در حوزه درون‌شهری همدان است که به صورت ویژه دنبال خواهد شد.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32