آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 9908
۹۶/۰۴/۱۳ - ۹:۲۵ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری ” ایرنا ” ؛ به نقل از دبیرخانه جشنواره چادرهای آسمانی، مدیر کل آموزش همگانی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی با اشاره به برگزاری دومین جشنواره چادرهای آسمانی، پوشش و نجابت در تهران، گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا ۳۰ تیرماه تمدید شد. […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری ” ایرنا ” ؛ به نقل از دبیرخانه جشنواره چادرهای آسمانی، مدیر کل آموزش همگانی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی با اشاره به برگزاری دومین جشنواره چادرهای آسمانی، پوشش و نجابت در تهران، گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا ۳۰ تیرماه تمدید شد.

احمد کاهه افزود: متقاضیان می توانند برای شرکت در این جشنواره آثار خود را از طریق بخش ارسال آثار سایت hejab.police.ir یا پست الکترونیک hejab.fest@chmail.ir ارسال کنند.

وی اضافه کرد: پوشش و امنیت فردی و اجتماعی،پوشش و فطرت انسان، پوشش و نجابت در ادیان و اقوام مختلف، پوشش و حجاب در طول تاریخ،عفاف و حجاب در عرصه های اجتماعی و حجاب زن در نگاه مرد از محورهای ارسال آثار هنرمندان تصویرساز و گرافیست است.

کاهه اضافه کرد: پوشش و سلامت خانواده، پوشش و سلامت جامعه، نقش پوشش در سبک زندگی اسلامی، پوشش و ارزش، حقوق شهروندی و پوشش، عفاف و حجاب ؛ تحکیم ارزش ها ، عفاف و پوشش؛ حفظ کرامت و منزلت زن،عفاف و آرامش روانی نیز از دیگر محورهای ارسال آثار هنرمندان تصویرساز و گرافیست است.

کاهه افزود: زمان برگزاری اختتامیه این جشنواره متعاقبا اعلام می شود.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32