کد خبر: 9908
17/07/04 - 9:25 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری ” ایرنا ” ؛ به نقل از دبیرخانه جشنواره چادرهای آسمانی، مدیر کل آموزش همگانی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی با اشاره به برگزاری دومین جشنواره چادرهای آسمانی، پوشش و نجابت در تهران، گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا ۳۰ تیرماه تمدید شد. […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری ” ایرنا ” ؛ به نقل از دبیرخانه جشنواره چادرهای آسمانی، مدیر کل آموزش همگانی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی با اشاره به برگزاری دومین جشنواره چادرهای آسمانی، پوشش و نجابت در تهران، گفت: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا ۳۰ تیرماه تمدید شد.

احمد کاهه افزود: متقاضیان می توانند برای شرکت در این جشنواره آثار خود را از طریق بخش ارسال آثار سایت hejab.police.ir یا پست الکترونیک hejab.fest@chmail.ir ارسال کنند.

وی اضافه کرد: پوشش و امنیت فردی و اجتماعی،پوشش و فطرت انسان، پوشش و نجابت در ادیان و اقوام مختلف، پوشش و حجاب در طول تاریخ،عفاف و حجاب در عرصه های اجتماعی و حجاب زن در نگاه مرد از محورهای ارسال آثار هنرمندان تصویرساز و گرافیست است.

کاهه اضافه کرد: پوشش و سلامت خانواده، پوشش و سلامت جامعه، نقش پوشش در سبک زندگی اسلامی، پوشش و ارزش، حقوق شهروندی و پوشش، عفاف و حجاب ؛ تحکیم ارزش ها ، عفاف و پوشش؛ حفظ کرامت و منزلت زن،عفاف و آرامش روانی نیز از دیگر محورهای ارسال آثار هنرمندان تصویرساز و گرافیست است.

کاهه افزود: زمان برگزاری اختتامیه این جشنواره متعاقبا اعلام می شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32