کد خبر: 9902
17/07/04 - 9:11 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” رسا” ، سید صادق حسینی، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در جلسه استانی صیانت از حریم خانواده گفت: حجاب، سپری مستحکم در برابر نگاه نامحرمان است و اگر عفت از زنان ما گرفته شود سرمایه و کرامت انسانی آنها نیز از بین می‌رود. وی ادامه […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” رسا” ، سید صادق حسینی، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در جلسه استانی صیانت از حریم خانواده گفت: حجاب، سپری مستحکم در برابر نگاه نامحرمان است و اگر عفت از زنان ما گرفته شود سرمایه و کرامت انسانی آنها نیز از بین می‌رود.

وی ادامه داد: هر چه حریم عفاف زن حفظ شود، حیا و پاکدامنی در جامعه رونق پیدا می‌کند و به تبع آن مردان نیز به جای پرداختن به هوسرانی و حریم‌شکنی به‌دنبال فعالیت‌های سازنده و کسب و کار می‌روند.

حسینی با بیان اینکه حجاب از اشاعه فحشا و فساد در جامعه جلوگیری می‌کند، افزود: رعایت حجاب و عفاف آرامش روحی و اجتماعی را برای جامعه به‌دنبال دارد. نفوذ استعمار و فرهنگ غرب و جایگزین کردن آن به جای فرهنگ ایرانی ـ اسلامی عامل اصلی بی‌حجابی و بدحجابی در جامعه است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان عنوان کرد: سقوط شخصیت و کرامت زن، تزلزل بنیان خانواده، احساس پوچی، ایجاد غفلت و جهالت، از بین رفتن ارزش‌های دینی و در نهایت عذاب اخروی از آثار مخرب بی‌حجابی در فرد و جامعه اسلامی است.

وی گفت: تمام تلاش های یکسال گذشته دستگاه های فرهنگی استان باید در هفته حجاب و عفاف نمود عینی پیدا کند. برای ترویج حجاب و عفاف باید کار ایجابی و مستمر انجام گیرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32