آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 9902
۹۶/۰۴/۱۳ - ۹:۱۱ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” رسا” ، سید صادق حسینی، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در جلسه استانی صیانت از حریم خانواده گفت: حجاب، سپری مستحکم در برابر نگاه نامحرمان است و اگر عفت از زنان ما گرفته شود سرمایه و کرامت انسانی آنها نیز از بین می‌رود. وی ادامه […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” رسا” ، سید صادق حسینی، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در جلسه استانی صیانت از حریم خانواده گفت: حجاب، سپری مستحکم در برابر نگاه نامحرمان است و اگر عفت از زنان ما گرفته شود سرمایه و کرامت انسانی آنها نیز از بین می‌رود.

وی ادامه داد: هر چه حریم عفاف زن حفظ شود، حیا و پاکدامنی در جامعه رونق پیدا می‌کند و به تبع آن مردان نیز به جای پرداختن به هوسرانی و حریم‌شکنی به‌دنبال فعالیت‌های سازنده و کسب و کار می‌روند.

حسینی با بیان اینکه حجاب از اشاعه فحشا و فساد در جامعه جلوگیری می‌کند، افزود: رعایت حجاب و عفاف آرامش روحی و اجتماعی را برای جامعه به‌دنبال دارد. نفوذ استعمار و فرهنگ غرب و جایگزین کردن آن به جای فرهنگ ایرانی ـ اسلامی عامل اصلی بی‌حجابی و بدحجابی در جامعه است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان عنوان کرد: سقوط شخصیت و کرامت زن، تزلزل بنیان خانواده، احساس پوچی، ایجاد غفلت و جهالت، از بین رفتن ارزش‌های دینی و در نهایت عذاب اخروی از آثار مخرب بی‌حجابی در فرد و جامعه اسلامی است.

وی گفت: تمام تلاش های یکسال گذشته دستگاه های فرهنگی استان باید در هفته حجاب و عفاف نمود عینی پیدا کند. برای ترویج حجاب و عفاف باید کار ایجابی و مستمر انجام گیرد.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32