معاون تهذیب و تربیت حوزه های علمیه

لزوم توجه به درمان بدحجابی در جامعه

کد خبر: 9807
17/06/14 - 8:14 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “خبرگزاری رسا “، حجت الاسلام حمید ملکی معاون تهذیب حوزه های علمیه در مسجد جامع همدان با اشاره به اهمیت توجه به عمر اظهار داشت: انسان باید نسبت به گذر عمر و استفاده از آن توجه ویژه داشته باشد. وی خاطرنشان کرد: انسان باید سعی کند […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “خبرگزاری رسا “، حجت الاسلام حمید ملکی معاون تهذیب حوزه های علمیه در مسجد جامع همدان با اشاره به اهمیت توجه به عمر اظهار داشت: انسان باید نسبت به گذر عمر و استفاده از آن توجه ویژه داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: انسان باید سعی کند که اموال خود را از راه درست کسب کرده و از آن مهمتر آن را در راه های درست تر خرج و صرف کند.

معاون تهذیب حوزه های علمیه در ادامه ابراز داشت: مساله حجاب مساله ای است که در قرآن به آن تاکید و سفارش فروان شده است و برخی آن را ساخته و پرداخته ذهن بشر می دانند.

وی تصریح کرد: برخی رفتار افراد در جامعه لطمات و ضربات جبران ناپذیری بر پیکره اجتماع وارد می کند و بدحجابی هم از جمله آن امور است که باید برای علاج آن اقدام عاجل صورت گیرد.

حجت الاسلام ملکی یادآور شد:‌ درمان بدحجابی در مرحله نخست از مراکز دولتی و در مرحله بعد باید از توجه والدین به فرزندان خود صورت گیرد.

وی با اشاره به نقش تعیین کننده مادر در خانواده گفت: مادر در خانواده نقشی کلیدی ایفا می کند به گونه ای که مادر مومن و شایسته می تواند فرزندان خوب و لایقی را در جامعه تربیت کند.

معاون تهذیب و تربیت حوزه های علمیه در پایان افزود: انسان عاقل همواره به دنبال تربیت و تعالی خود و خانواده خود است و تنها کسب درآمد بدون داشتن تربیت کارایی لازم را برای اجتماع ندارد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32