معاون تهذیب و تربیت حوزه های علمیه

لزوم توجه به درمان بدحجابی در جامعه

کد خبر: 9807
17/06/14 - 8:14 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “خبرگزاری رسا “، حجت الاسلام حمید ملکی معاون تهذیب حوزه های علمیه در مسجد جامع همدان با اشاره به اهمیت توجه به عمر اظهار داشت: انسان باید نسبت به گذر عمر و استفاده از آن توجه ویژه داشته باشد. وی خاطرنشان کرد: انسان باید سعی کند […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “خبرگزاری رسا “، حجت الاسلام حمید ملکی معاون تهذیب حوزه های علمیه در مسجد جامع همدان با اشاره به اهمیت توجه به عمر اظهار داشت: انسان باید نسبت به گذر عمر و استفاده از آن توجه ویژه داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: انسان باید سعی کند که اموال خود را از راه درست کسب کرده و از آن مهمتر آن را در راه های درست تر خرج و صرف کند.

معاون تهذیب حوزه های علمیه در ادامه ابراز داشت: مساله حجاب مساله ای است که در قرآن به آن تاکید و سفارش فروان شده است و برخی آن را ساخته و پرداخته ذهن بشر می دانند.

وی تصریح کرد: برخی رفتار افراد در جامعه لطمات و ضربات جبران ناپذیری بر پیکره اجتماع وارد می کند و بدحجابی هم از جمله آن امور است که باید برای علاج آن اقدام عاجل صورت گیرد.

حجت الاسلام ملکی یادآور شد:‌ درمان بدحجابی در مرحله نخست از مراکز دولتی و در مرحله بعد باید از توجه والدین به فرزندان خود صورت گیرد.

وی با اشاره به نقش تعیین کننده مادر در خانواده گفت: مادر در خانواده نقشی کلیدی ایفا می کند به گونه ای که مادر مومن و شایسته می تواند فرزندان خوب و لایقی را در جامعه تربیت کند.

معاون تهذیب و تربیت حوزه های علمیه در پایان افزود: انسان عاقل همواره به دنبال تربیت و تعالی خود و خانواده خود است و تنها کسب درآمد بدون داشتن تربیت کارایی لازم را برای اجتماع ندارد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32