کد خبر: 9792
17/06/12 - 8:34 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری«حوزه»، با هدف گسترش فعالیت های مردمی در عرصه عفاف وحجاب، دوره تابستانه تربیت مربی حجاب و عفاف با عنوان قاصدان نجابت در یزد برگزار می شود. به گفته خانم قاسمی مسئول طرح، این دوره شامل سیر مطالعاتی، جلسات مباحثه، دوره های آموزشی و کارگاههای مهارتی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری«حوزه»، با هدف گسترش فعالیت های مردمی در عرصه عفاف وحجاب، دوره تابستانه تربیت مربی حجاب و عفاف با عنوان قاصدان نجابت در یزد برگزار می شود.
به گفته خانم قاسمی مسئول طرح، این دوره شامل سیر مطالعاتی، جلسات مباحثه، دوره های آموزشی و کارگاههای مهارتی در زمینه عفاف و حجاب و اصول مشاوره و ارتباط گیری می باشد.
طراح و مجری این دوره، مؤسسه آفتاب ولایت یزد با همکاری کانون فرهنگی هنری شهید سید جلیل ساداتی صفاییه می باشد.

قابل ذکر است؛ قبلا نیز دوره تربیت حجاب و عفاف قاصدان نجابت ۱ توسط این مجموعه فرهنگی برگزار شده و مربیانی که موفق به گذراندن دوره شده اند، در مدارس، مساجد و دیگر برنامه های عفاف و حجاب به ترویج این امر مهم می پردازند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به سامانه جامع عفاف و حجاب به نشانی www.effat.ir و یا کانال تلگرامی https://t.me/joinchat/AAAAAEORUNp2AaUggGFTQw مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32