آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 9789
۹۶/۰۳/۲۲ - ۸:۳۰ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، خانم مریم سپهوند در جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته حجاب و عفاف که با حضور نمایندگان نهادهای عضو کمیته حجاب برگزار شد، اظهار داشت: هفته حجاب از از ۱۷ خرداد، آغاز و تا ۲۴ این ماه ادامه دارد که در آن برنامه های حجاب و […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، خانم مریم سپهوند در جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته حجاب و عفاف که با حضور نمایندگان نهادهای عضو کمیته حجاب برگزار شد، اظهار داشت: هفته حجاب از از ۱۷ خرداد، آغاز و تا ۲۴ این ماه ادامه دارد که در آن برنامه های حجاب و عفاف با معرفی الگوی زن هم تراز انقلاب اسلامی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه حجاب تنها مختص به زنان نیست؛ بیان داشت: امروز باید با روشنگری ابعاد مختلف حجاب برای همه اقشار، نسبت به ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه گام برداریم.
مسئول بسیج جامعه زنان استان لرستان با اشاره به تأثیر حجاب بر تحکیم بنیان خانواده تصریح کرد: بی شک ارائه برنامه های با محتوا در مورد حجاب می تواند در اشاعه این فرهنگ در جامعه موثر باشد.
سپهوند یا بیان اینکه در هفته حجاب و عفاف نشست ها و کارگروه های مختلف حجاب با حضور مبلغان و طلاب برای آحاد جامعه برگزار می شود، خاطر نشان کرد: راهپیمایی ۲۱ تیرماه با محوریت حجاب از برنامه های بسیج جامعه زنان در هفته حجاب و عفاف است.

سپهوند در ادامه از تولید برنامه برای شبکه های مجازی و بیان جایگاه حجاب و عفاف خبر داد و گفت:طلاب و مبلغان در تولید محتوای حجاب برای شبکه های مجازی نقشی پررنگ دارند.
در ادامه مدیرکل امور بانوان استانداری از برگزاری نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در هفته حجاب و عفاف خبر داد و بیان داشت:برگزاری کارگاههای آموزشی حجاب در مناطق حاشیه ای ،مسابقات کتابخوانی و نشست های پرسش و پاسخ از دیگر برنامه های هفته حجاب و عفاف در استان است.

خانم لیلا سلاحورزی در پایان بیان داشت:امید می رود دستگاههای عضو کارگروه حجاب و عفاف علاوه بر برنامه های درون سازمانی برنامه های قوی برون سازمانی را نیز را به مخاطبان ارائه دهند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32