کد خبر: 9786
17/06/12 - 8:26 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از dnaindia، درحالی که اسلام‌هراسی در انگلستان در روزهای اخیر به شدت افزایش یافته است، اخبار حاکی از هتک حرمت به حجاب یک زن مسلمان در انگلستان است. یک زن مسلمان در منطقه صنعتی فنگیت در پیتربوروی انگلستان، زمانی که داشت همراه با دختر ۳ ساله اش […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از dnaindia، درحالی که اسلام‌هراسی در انگلستان در روزهای اخیر به شدت افزایش یافته است، اخبار حاکی از هتک حرمت به حجاب یک زن مسلمان در انگلستان است. یک زن مسلمان در منطقه صنعتی فنگیت در پیتربوروی انگلستان، زمانی که داشت همراه با دختر ۳ ساله اش از اتومبیل خارج شده و از خیابان عبور می‌کرد؛ که ناگهان فرد ناشناسی از پشت سر به او ضربه زده و او را به زمین زد. فرد مهاجم سپس حجاب او را از سرش کشیده و به سمت او پرتاب کرده است. پلیس محلی پیتربورو این حادثه را یک برخورد اسلام‌هراسی و نفرت محور با انگیزه ضداسلامی اعلام کرده است.

فرد مهاجم یک مرد سفید پوست قدبلند، با هیکل متوسط توصیف شده که یک کاپشن کلاه دار و پوشش سیاه به تن داشته است. سخنگوی پلیس اعلام کرد که زن مسلمان از این حادثه به شدت شوک زده شده ولی خوشبختانه صدمه جسمی به او وارد نشده است.

این درحالی است در پی حملات تروریستی اخیر در منچستر و لندن، موج جدیدی از اسلام‌هراسی در انگلستان آغاز به راه افتاده است. هفته گذشته صادق خان شهردار لندن طی گزارشی اعلام کرده بود که پس از حملات لندن، جرایم اسلام‌هراسی افزایش ۵ برابری داشته‌اند و پلیس باید واکنش نشان دهد.

از جمله جرایم اسلام‌هراسی گزارش شده توسط پلیس شامل تهدید بمب گذاری در یک مدرسه اسلامی، شعارنویسی‌های نژادپرستانه بر روی دیوار مساجد و حمله به زنان مسلمان بوده است. دختران مسلمان نیز در خیابان مورد اهانت قرار گرفته و تروریست خطاب شده‌اند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32