آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 9689
۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۳ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” hindustantimes” ، در پی شکایت دانش آموزان و والدین مسلمان، دادگاه عالی کرالا در کشور هندوستان روز چهارشنبه طی حکمی اعلام کرد دانش آموزان مسلمان هندی می‌توانند برای شرکت در امتحانات ورودی علوم پزشکی با حجاب در جلسه حضور یابند. این امتحانات توسط «موسسه علوم […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” hindustantimes” ، در پی شکایت دانش آموزان و والدین مسلمان، دادگاه عالی کرالا در کشور هندوستان روز چهارشنبه طی حکمی اعلام کرد دانش آموزان مسلمان هندی می‌توانند برای شرکت در امتحانات ورودی علوم پزشکی با حجاب در جلسه حضور یابند. این امتحانات توسط «موسسه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی همه هندوستان» با نام مخفف ایمز در ۲۸ می امسال برگزار می‌شوند.

با این حال دادگاه همچنین اعلام کرده دانش آموزانی که قصد دارند با حجاب در جلسه امتحان حاضر شوند باید یک ساعت پیش از آغاز امتحان در حوزه امتحانی حضور یابند و در صورت نیاز مراقبان زن در جلسه اجازه دارند دانش آموزان دختر را مورد تفتیش بدنی قرار دهند. این حکم دادگاه در پی مخالفت‌های بعضی اسلام‌هراسان در هند صادر شد که قصد داشتند دانش آموزان دختر محجبه را از شرکت در امتحانات ورودی دانشگاه پزشکی منع کنند.

در همین راستا و پس از اینکه حجاب و روسری از اقلام ممنوعه در دستورالعمل روی کارت ورودی امتحانات ذکر شده بود، عده‌ای از دانش آموزان و والدین در این رابطه اقدام به شکایت کردند و دادگاه در این رابطه تصمیم گیری کرد.

موسسه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی همه هندوستان «ایمز»یک انیستیتو برتر پزشکی و یک بیمارستان آموزشی مستقر در دهلی نو، هند می‌باشد. این انیستیو به عنوان معتبرترین و شناخته شده ترین مرکز آموزش عالی در رده علوم پزشکی در کشور هندوستان می باشد.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32