کد خبر: 9661
17/03/07 - 8:57 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، رمضان قدیرف رئیس جمهور چچن به شدت از پیشنهادات مطالبه ممنوعیت حجاب در اماکن عمومی از جمله مدارس روسیه انتقاد کرد و گفت: ممنوعیت حجاب اقدامی نابودگر در جامعه روسی است به خصوص که این کشور متشکل از تابعیت ها و […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، رمضان قدیرف رئیس جمهور چچن به شدت از پیشنهادات مطالبه ممنوعیت حجاب در اماکن عمومی از جمله مدارس روسیه انتقاد کرد و گفت: ممنوعیت حجاب اقدامی نابودگر در جامعه روسی است به خصوص که این کشور متشکل از تابعیت ها و پیروان ادیان مختلف است.

وی افزود: ما باید به آداب و رسوم دینی و فرهنگی پایبند باشیم و جامعه روسی را در این زمینه تقویت کنیم تا موجب سربلندی کشور و موفقیت و شکست ناپذیری آن شود.

شایان ذکر است که وزیر علوم و آموزش روسیه اخیراً با توجه به جنبه سکولاریسمی سیستم آموزشی روسیه، لایحه ای را مبنی بر ممنوعیت حجاب برای معلمین و دانش آموزان در یکی از روستاهای روسیه را به تصویب رساند بود. شیخ کامل سمیع الله مفتی تاتارستان در واکنشی، این اقدام وزیر روسیه را مخالف با ارزش های مسلمانان روسیه دانست.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32