آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
در همایش عفاف و حجاب کلاردشت مطرح شد؛

حجاب، زن را محدود نمی‌کند

کد خبر: 9658
۹۵/۱۲/۱۷ - ۸:۵۵ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ بعه نقل از خبرگزاری «حوزه» ، خانم بحر کاظمی، مدیر مدرسه علمیه الزهراء(س) کلاردشت، در این همایش بیان کرد: هر عقل سلیم آنچه که مایه کرامت، حفاظت از انحرافات و بیهودگی هاست را، موجب استواری انسان دانسته و آنچه را که باعث فساد اخلاقی و پیامد های شوم برهنگی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ بعه نقل از خبرگزاری «حوزه» ، خانم بحر کاظمی، مدیر مدرسه علمیه الزهراء(س) کلاردشت، در این همایش بیان کرد: هر عقل سلیم آنچه که مایه کرامت، حفاظت از انحرافات و بیهودگی هاست را، موجب استواری انسان دانسته و آنچه را که باعث فساد اخلاقی و پیامد های شوم برهنگی می شود را مذموم و ناپسند می داند.

وی ادامه داد: با نگرش به فلسفه حجاب در می یابیم که پوشش از عوامل خوشبختی است و موجب سلامتی و تکامل فرد و جامعه می گردد و برهنگی و بدحجابی، باعث انحطاط و پیامدهای شوم می شود؛ همچنین هر چیزی که مایه انحراف و فساد است عقل آن را شایسته ندانسته و انسان را بر انجام آن ملزم نمی سازد.

مدیر مدرسه الزهرا(س) کلاردشت خاطر نشان کرد: خصلت حیا یکی از شعبه های عقل است که انسان را به سوی حفظ پوشش و عفت دعوت می کند و برعکس بی حیایی که از خصلتهای جهل می باشد و انسان را به برهنگی، بی عفتی و زیست عروسکی فرا می خواند.

وی تصریح کرد: پوشش نه تنها از شخصیت زن نمی کاهد، بلکه او را بدل به اسطوره ای می کند که در تابلوی زندگی نقش های بدیع و دل پذیر می آفریند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32