کد خبر: 9655
17/03/07 - 8:50 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از aboutislam، یک شرکت تجاری جدید با نام امیراب در انگلستان نخستین مجموعه لباس‌های محجبه و پوشش اسلامی را برای مسلمانان به بازار ارائه داده است. طراحی این لباس‌های مدرن با الهام از سبک زندگی پرمشغله و نیازهای زنان مسلمان در عصر امروز انجام شده است. این […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از aboutislam، یک شرکت تجاری جدید با نام امیراب در انگلستان نخستین مجموعه لباس‌های محجبه و پوشش اسلامی را برای مسلمانان به بازار ارائه داده است.

طراحی این لباس‌های مدرن با الهام از سبک زندگی پرمشغله و نیازهای زنان مسلمان در عصر امروز انجام شده است.

این لباس‌ها قرار است با بهترین کیفیت پارچه تهیه شوند و مناسب برای فضای کاری و منزل طراحی شوند. این مجموعه‌ شامل انواع لباس‌های مدرن، مانند دامن‌های بلند، لباس کامل برای محل کار و تاپ‌های آستین بلند برای منزل می باشد.

رودا عبدی بنیانگذار و طراح مجموعه لباس‌های این گروه تجاری درباره آغاز به کار این شرکت تجاری می‌گوید: من زمانی تصمیم گرفتم این این شرکت را راه اندازی کنم که نتوانستم لباس مناسب با سبک و مدل خوب پیدا کنم، مگر اینکه باورها و اصول دینی خود را زیر پا می‌گذاشتم. در این اینجا پیدا کردن یک لباس اسلامی برای زنان مسلمان کار دشواری است.

وی افزود: ما کمد لباسی برای زنان مسلمان فراهم می‌کنیم که فاقد محدودیت باشد و در عین حال چهره‌ای عالی و سرشار از اعتماد به نفس برای آنان به وجود آورد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32