آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان

لباس و پوشش از شاخصه‌های اجتماعی بودن انسان است

کد خبر: 9651
۹۵/۱۲/۱۷ - ۸:۴۷ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب؛ به نقل از “خبرگزاری رسا”، حجت الاسلام حمید رضا حنان در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه در فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار شد، رسانه ها را ظرفیتی عظیم در جهت تبیین و ترویج ارزشها و تقویت فرهنگ حجاب عنوان کرد و گفت: همکاری و تعامل رسانه ها […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب؛ به نقل از “خبرگزاری رسا”، حجت الاسلام حمید رضا حنان در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه در فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار شد، رسانه ها را ظرفیتی عظیم در جهت تبیین و ترویج ارزشها و تقویت فرهنگ حجاب عنوان کرد و گفت: همکاری و تعامل رسانه ها با فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان امری مهم در جهت گسترش فعالیتهای فرهنگی است.

وی خاطرنشان کرد: رسانه‌های محلی لرستان با تدبیر و برنامه‌ ریزی‌های خود همواره یار مسؤولان بوده و رسانه‌های استان از کمیت و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به برگزاری نمایشگاه ایرانی، اسلامی مد و لباس در خرم‌آباد، بیان داشت: برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف از اهداف مهم فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان است.

وی از آسیبهای مهم پیش روی کشور را لباس و نوع پوشش عنوان کرد و افزود: برای جلوگیری از آسیبهای پیش رو در این زمینه باید فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی بیشتری صورت گیرد.

حجت الاسلام حنان در ادامه لباس را نماد مذهبی، ملی و پوشش برای انسان عنوان کرد و گفت: لباس و پوشش جزئی از قانون است و در جامعه مورد تأکید فراوان است.

وی با اشاره به وجود آیات و روایات فراوانی که در حوزه حجاب و عفاف وجود دارد، اظهار داشت: لباس و پوشش از شاخصه‌های اجتماعی بودن انسان است و انسان بدون حجاب دین ندارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به اینکه رنگها تأثیر بالایی در روحیه انسان دارند، عنوان کرد: رنگ، شکل و جنس لباس در اسلام به عنوان یک دین کامل مورد توجه ویژه قرار دارد و در این راستا روایتهای فراوانی وجود دارد.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32